Similar lots by type
-
#605UngaroEen eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.
Eau de toilette de 75 ml et une eau de toilette Diva de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#540MolinardEen vaporisator eau de toilette 30 ml en een bad en douche gel van 200 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 30 ml et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#590Morabito pour hommeTwee vaporisators eau de voyage voor heren van 75 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de voyage pour homme. 75 et 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#438Een lampenvoet van verguld brons en koper in Empirestijl op een marmeren voetstuk.
Pied de lampe en bronze et en cuivre de style Empire sur base en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#627“Water voor een reiziger”. Een groep van bruingepatineerd brons op een sokkel van marmer en arduin. Naar een werk van Rancoulet.
“De l’eau pour un voyageur”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre et pierre de taille. D’après un modèle de Rancoulet.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#204“Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.
“Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#800GuerlainTwee deodorants van 100 ml en twee gel mousses van 150 ml en één lotion van 75 ml. We voegen er een facsimile bij van 1998.
Deux déodorants de 100 ml et deux gels mousses de 150 ml et un lotion de 75 ml. Nous ajoutons un fac-similé de 1998.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#601Jules Moigniez“De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.
“Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 400 / 500 -
#670“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#435Guerlain“Jardins de bagatelle”. Een eau de parfum van 15 ml en van 75 ml in cadeauverpakking. Twee vaporisators.
“Jardins de bagatelle”. Une eau de parfum de 15 ml et de 75 ml dans son emballage cadeau. Deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#211Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905“Man met paardenslee”. Een groep van bruingepatineerd brons. Zweepje manco. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Homme et son traîneau tiré par un cheval. Groupe en bronze à patine brune. Le petit fouet manque. Signé et avec marque de la fonderie Woerffel, Saint-Petersbourg.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#609Twee voorstellingen van een engeltje, resp. met een fakkel en een boog. Bruingepatineerd brons op arduinen sokkels. Naar werken van Levy.
Deux représentations d’un angelot, respectivement avec torche et avec arc. Bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après des modèles de Lévy.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#610Guy Laroche“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Un vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#673“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#585KenzokiDrie verschillende vaporisators eau de parfum van 10 ml en één van 90 ml met cd en boekje in een cadeauverpakking.
Trois vaporisateurs divers d’eau de parfum de 10 ml et un de 90 ml avec CD et livret dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#203Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905“Vrouwelijke ruiter”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijmerk van Woerffel, St. Petersburg.
“femme à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec marque de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#510Christian DiorTwee flesjes Amphore de parfum 7,5 ml en Diorissimo 7,5 ml. Eén in gesloten verpakking.
Deux flacons: Amphore de parfum 7,5 ml et Diorissimo 7,5 ml. Un dans l’emballage fermée.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#425Azzaro en Verdi pour hommeTwee eau de parfums van 120 ml en 50 ml. We voegen er een aftershave lotion aan toe.
Deux eaux de parfum de 120 et de 50 ml. Nous ajoutons un lotion après-rasage.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#146“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200 / 1800 -
#608“De jonge jager”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Le jeune chasseur”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200 / 220 -
#628“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#748Twee kerkkandelaars van verguld brons in barokke stijl. Met lichtjes afwijkende versiering.
Deux candélabres d’église en bronze doré de style baroque. Les décorations diffèrent légèrement.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Suzanne Bizard“Kind met twee manden”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Enfant et deux corbeilles”. Statuette en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#520Christian Dior PoisonTwee vaporisators: een esprit de parfum van 10 ml en een eau de Cologne van 100 ml.
Deux vaporisateurs: un esprit de parfum de 10 ml et une eau de Cologne de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#73Lalique France.“Knielend naakt”. Een beeldje van gesatineerd kristal. Gemerkt.
“Nu agenouillé”. Statuette en cristal satiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#534Le Sidaner“Steegje”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Le Sidaner”.
“Impasse”. Huile sur panneau. Porte une signature: “Le Sidaner”.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#636Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Mumuye-stam, Nigeria.
Sculpture africaine en bois. Mumuye, Nigeria.No longer availableDim. H 124 cmEstimate: € 140 / 160 -
#760Armand MarseillePop. Porseleinen hoofd, blauwe slaapogen, open mond, twee tandjes. Oogleden beschadigd. Gemerkt en genummerd 990/A10M/Germany.
Poupée. Tête en porcelaine, yeux dormeurs bleus, bouche ouverte, deux dents. Paupières endommagées. Marque et numéro 990/A10M/Germany.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#535Quartz MoyneuxTwee vaporisators eau de parfum van 50 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 50 et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#20Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100 / 150 -
#549Een lot van drie rasterdrukken, waarvan twee naar een werk van Saverys en één naar Ger. Sioen.
Lot de trois estampes dont deux d’après Saverys et une de Ger. Sioen.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#579Katsushika HokusaiPeriod: 1760-1849“Koppel met een tamme aap”. Ronde surimono, ingekleurd.
“Couple au singe apprivoisé”. Surimono rond. Coloré.No longer availableDim. Ø 14,5 cmEstimate: € 380 / 450 -
#695Een pop met porseleinen hoofdje. Gemerkt Byron.
Poupée à tête en porcelaine. Marque Byron.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 350 / 500 -
#194Albert De KeyserPeriod: 1829 - 1890“Polderlandschap met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage des polders au bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#643Een art nouveau inktpot van rood koper met een glazen recipiënt, versierd met een lezende dame. Deksel manco.
Encrier art nouveau en cuivre rouge avec cuvette en verre, surmonté d’une femme lisant. Couvercle manque.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#546Twee stenen tempelwachters in hoog-reliëf. Azië.
Deux gardiens de temple en relief. Sculptures en pierre. Travail asiatique.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 400 / 500

