Similar lots by type
-
#494Een paar porseleinen menuhouders, roze tot karmijnrood gekleurd en in rococostijl versierd met rocailles, rozen en een jongen en een meisje met dienbladen. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en porcelaine, de couleur rose à pourpre et décorés dans le style rococo avec des perles de rocaille, des roses et un garçon et une fille avec des plateaux. Vers 1900.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#605Goebel, Germany“Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.
Hello World. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Marquée en bas. N° 429.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35 / 50 -
#201Jäger, EisenbergEen serviesje van Duits porselein met Saksisch decor, bestaande uit twee maal zes kopjes met ondertasjes, een theepot, suikerpot, melkpotje, een boterpot, zes bordjes en een schaaltje met zes eierdopjes. Onderaan gemerkt.
Un service en porcelaine allemande à décor saxon, composé de deux fois six tasses avec soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un beurrier, six assiettes et un bol avec six coquetiers. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#488Een biscuit menuhouder versierd in pasteltinten met een jonge vrouw die een bord met een groene guirlande flankeert. Omstreeks 1900. Heel fijn werk, klein bakfoutje in de basis. Genummerd 2633.
Un porte-menu en biscuit décoré dans les tons pastel d'une jeune femme flanquant une assiette avec une guirlande verte. Circa 1900. Très beau travail, petit défaut de cuisson à la base. Numéroté 2633.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#203“Napoleon” & “Generaal”. Een paar beeldjes van meerkleurig Frans porselein. Napoleon hersteld aan het hoofd.
Napoléon & Général. Une paire de figurines en porcelaine française multicolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#519Goebel, Germany“To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.
Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#161“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#547Sitzendorf“Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#498Een paar biscuit menuhouders, met pastelkleurige voorstelling van twee keukenhulpjes met een vaandel. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en biscuit, avec une représentation aux couleurs pastel de deux aides de cuisine avec une banderole. Vers 1900.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#483Een grote balustervaas van Chinees porselein met famille-rosedecor van diverse personages aan de keizerlijke hofhouding in cartouches op achtergrond van bloemen en dieren op zwarte fond. Met hardhouten sokkel.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose de divers personnages de la cour impériale dans des cartouches sur fond de fleurs et d'animaux sur fond noir. Avec socle en bois dur.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 150 / 250 -
#420Een lot van veertien beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij enkele geïnspireerd op de reeks van M.I. Hummel.
Un lot de quatorze figurines en biscuit multicolores, dont certaines sont inspirées de la série M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#487Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en famille-rose motieven. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin et de motifs famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#360“Koppel met druiven en een vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen groepje, gemonteerd op een messingen lampenvoet.
Couple avec raisins et un oiseau. Un groupe en porcelaine multicolore, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 20 cm (groepje)Estimate: € 40 / 60 -
#502Twee paar rechthoekige porseleinen menuhouders, twee met een naïeve voorstelling van een pannenkoekenbakker, de twee andere met een bloemenguirlande . Omstreeks 1900.
Deux paires de porte-menus rectangulaires en porcelaine, deux avec une représentation naïve d'un boulanger de crêpes, les deux autres avec une guirlande florale. Vers 1900.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#598Een paar appelvormige dekselpotjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en porcelaine de Chine à couvercle en forme de pomme à décor multicolore de fleurs et de papillons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635Porcelaine Atelier du TabalouEen zeevruchtenservies van meerkleurig Limogesporselein, bestaande uit acht schelpvormige borden, vier oesterborden, een kreeftenschotel en een sauskom. Onderaan gemerkt.
Un service de fruits de mer en porcelaine de Limoges multicolore, composé de huit assiettes en forme de coquille, quatre assiettes à huîtres, un plat à homard et un bol à sauce. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#541Een cilindrische paraplubak van Japans porselein met een blauw-wit decor van concubines in een tuin. Tijdperk Meiji, omstreeks 1900.
Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc de concubines dans un jardin. Epoque Meiji, vers 1900.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 85 / 100 -
#365Een lot van acht beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij enkele in de geest van M.I. Hummel.
Un lot de huit figurines en biscuit multicolores, certaines dans l'esprit de M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#473Een paar grote schotels van Imari-porselein met decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Une paire de grands plats en porcelaine Imari à décor de fleurs et de paysages. Marqué en bas. Epoque Meiji.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200 / 250 -
#497Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan de Keizerlijke hofhouding in cartouches, omgeven door bloesems, perziken en vogels. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor multicolore représentant des scènes de la cour impériale dans des cartouches, entourés de fleurs, de pêchers et d'oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#567Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.
Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.No longer availableDim. Ø: 21 & 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#410Lladro“Geisha met bloesem”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Geisha à la fleur. Une figurine en porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#191Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.
Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#355Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de six figurines différentes en biscuits multicolores.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#29“Waterlandschap met vee”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
Paysage aquatique avec bétail. Technique mixte. Signé et daté 1941.No longer availableDim. 17 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#58Twee gepolychromeerde heiligenbeelden, waarbij een houten voorstelling van Sint Antonius en een plaasteren voorstelling van Sint Pieter (?). XIX en XXe eeuw.
Deux statues polychromes de saints, dont une représentation en bois de Saint Antoine et une représentation en plâtre de Saint Pierre (?). XIX et XXe siècle.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354“Boten bij Dordrecht” (11 x 21 cm) en “Vissersboten op de Schelde bij Antwerpen” (11 x 18 cm). Twee potloodschetsen, de ene achteraan toegeschreven aan P.J. Clays. Evenals “Gar stattlich und herlicher inzug in die Statt Antorff Matthiae, des ErtzHertzogen zu Ostenreich. Am 2 Novemb. 1577” (22,5 x 27,5 cm). Gravure van Frans Hogenberg te Keulen. Uitgeknipt.
Bateaux devant Dordrecht (11 x 21 cm) et Bateaux de pêche sur l'Escaut près d'Anvers (11 x 18 cm). Deux croquis au crayon dont un au dos attribué à PJ Clays. Ainsi que “Gar stattlich und herlicher inzug in die Statt Antorff Matthiae, des ErtzHertzogen zu Ostenreich. Am 2 Novemb. 1577” (22,5 x 27,5 cm). Gravure par Frans Hogenberg à Cologne. Découpée.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#112“Romantisch rivierlandschap met figuren op een bruggetje”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.d.C.’
“Paysage fluvial romantique avec personnages sur un pont”. Huile sur panneau. Monogrammée 'J.d.C.'No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#178Een licht eikenhouten commode met schuine hoeken en kruisboogvormig front met drie laden en originele bronzen trekkers en sleutelplaten in bladmotief. Luikse/ Loonse regio, periode Lodewijk XV.
Commode en chêne clair à pans coupés et façade en forme d'arbalète à trois tiroirs et poignées et plaques à clés en bronze d'origine à motif de feuilles. Région de Liège/Loon, époque Louis XV.No longer availableDim. 114 x 147 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#627Een antieke wandelstok met degen en ivoren knop.
Une canne ancienne avec épée et pommeau en ivoire.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#507Een grote vaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc de Chine met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un grand vase monochrome en porcelaine blanche dans l'esprit du blanc de Chine avec anses en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#249“Mediterraan kustgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue du littoral méditerranéen. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#107“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#640Goebel, GermanyEen lampenvoetje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Kleine schilfer aan een haarlokje.
Un pied de lampe en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué. Petit éclat sur une mèche de cheveux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#571JubeltöneEen houten zither.
Une cithare en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#684Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Oude hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/25.
Ancienne ferme. Une eau-forte. Signée et numérotée 10/25.No longer availableDim. 15,5 x 25 cmEstimate: € 50 / 70

