#40
Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
#150
Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 71 cmEstimate: € 80/120 -
#20Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
#102
Een opengewerkt mandje van deels verguld Spaans porselein? onderaan gemerkt.
#266
Une assiette creuse en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs, style Chine-de-Commande.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø 23 cmEstimate: € 30/40 -
#299
Een oude tinnen olielamp met maatglas.
#86
“Het laatste avondmaal”. Een geperst messingen reliëf in kader.
#74
Een schermhelmvizier.
#62
Madonna met kind naar Raphael. Een reproductie.
#155
“Interieur”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Intérieur”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 38 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#131
Een rood- en geelkoperen schenkkan.
#98Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974
“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 36 x 21 cmEstimate: € 60/80