Similar lots by type
-
#240Märklin
Een lot modelbouwtreintjes, bestaande uit een set met locomotiefje met tender en vier goederenwagons, een lot rails met transformator en drie personenwagens in doosjes.
Un lot de trains miniatures, composé d'un ensemble avec une locomotive avec annexe et quatre wagons de fret, un lot de rails avec transformateur et trois voitures voyageurs dans des caisses.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 40/50 -
#226Hamilton
Een Zwitsers reiswekkertje in origineeld doosje.
Un réveil de voyage suisse dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#210
Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.
Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 10/15 -
#143
Een vintage magazinerekje van kleurloos plexiglas.
Un porte-revues vintage en plexiglas incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 10/20 -
#100
Een draagbaar houten plooitafeltje.
Une table pliante portable en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 54 x 56 x 36 cmEstimate: € 15/20 -
#276Bernraad, Holland
Een paar warmhoudbordjes voor kinderen.
Une paire d’assiettes chauffantes pour enfants.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 19 cmØEstimate: € 15/20 -
#263
Een kleine commode met drie laden in transitionstijl.
Une petite commode avec trois tiroirs de style transitionnel.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 80 x 42 x 86 cmEstimate: € 15/20 -
#80
Een eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels.
Un coffre en chêne avec des poignées en fer forgé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 58 x 125 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#188
Een grote kruik van geglazuurd aardewerk. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.
Une grande cruche en terre cuite émaillée. Allemagne de l'Ouest. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 15/20 -
#133
Een duivenkooi van wit porselein. Kleine letsels en één duif manco.
Une cage à pigeon en porcelaine blanche. Dégâts mineurs et un pigeon manquant.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 51 cmEstimate: € 40/60 -
#282
Een lot van acht stuks polychroom biscuit.
Un lot de huit biscuits polychromes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 - 19 cmEstimate: € 20/25 -
#157
Een verzilverd metalen waterkan.
Un pichet à eau en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15/20 -
#120
Een presenteerkastje met diverse knopen.
Un meuble de présentation avec différents noeuds.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 52 x 52 cmEstimate: € 20/30 -
#153
Een Hongaars messingen kolenstrijkijzer.
Un fer hongrois en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 24,5 cmEstimate: € 15/20 -
#166
Een lot messing, bestaande uit een kruisbeeld en een kandelaar met domper.
Un lot en laiton composé d'un crucifix et d'un chandelier avec un mouchoir.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 & 21 cmEstimate: € 10/20 -
#223
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 20/25 -
#96
Een lampenvoet/ piëdestal van messing en groen marmer.
Pied de lampe / socle en laiton et marbre vert.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 66 cmEstimate: € 20/30 -
#145
Een schaaltje van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Un bol de cristal de Bohême incolore taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 25 x 14 cmEstimate: € 15/25 -
#160
“Een bronzen medaille van het “Syndicat d’Initiative de Nantes et de la région”. Ontwerp van Victor Dautel. In etui.
Une médaille de bronze du Syndicat d'Initiative de Nantes et de la région. Design de Victor Dautel. Dans un étui.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#109
Een messingen kerkkandelaar. Schade.
Un chandelier d'église en laiton. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 97 cmEstimate: € 40/50 -
#239
Een lot speelgoed met een geuten spaarvarken een metalen werkende autobaan en autootjes en vrachtwagens.
Un lot de jouets avec une tirelire, une autoroute de travail du métal et des voitures et des camions.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#262
Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.
Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 132 x 107 x 43 cmEstimate: € 20/40 -
#229Studio Steinböck, Austria
Een bolvormig dekselpotje en een diepe sierschotel van geëmailleerd messing, versierd met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle sphérique et un plat décoratif profond en laiton émaillé, décoré d'un décor floral multicolore et doré. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. Ø: 10 & 24 cmEstimate: € 16/25 -
#216
“Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.
“Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#294
Een kleine nest of tables.
Petite suite de tables de gigogne.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#141
Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. Ø: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#111Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890
“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.
“Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.No longer availableOnline onlyActive bid: 550.00 €Dim. 57 x 98 cmEstimate: € 1200/1300 -
#72Alfred Louis Brunet - DebainesPeriod: 1845 - 1939
“Zicht op een meer”. Een gravure. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Vue sur un lac”. Une gravure. Signée dans et hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.50 €Dim. 36,5 x 50,5 cmEstimate: € 30/50 -
#42
Een houten staande lamp met rode kap.
Un lampadaire en bois avec un abat-jour rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 20/25 -
#191
Een messingen olielampje, gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile laiton, montée à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 20/25 -
#101
“Carte chorographique des Pays-Bas Autrichiens, dédiée à Leurs Majestés Impériales et Royales par le Comte de Ferraris, Lieutenant-Général de leurs Armées”. Een herdruk van een kaart, gegraveerd door L.A. Dupuis in 1777.
Carte chorographique des Pays-Bas Autrichiens, dédiée à Leurs Majestés Impériales et Royales par le Comte de Ferraris, Lieutenant-Général de leurs Armées”. Une réédition d’une carte gravée par L.A. Dupuis in 1777.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 64 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#75Philips
Een draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
Une radio portable dans une armoire en bois rembourrée. Années 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 75/100 -
#283Société Belge Radio-electrique
Een radio in houten kast. Type 33é, model ‘Ondolina’. Bouwjaar 1932.
Ancienne radio en bois. Tyê 332, modèle “Ondolina”. Année 1932.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#293
Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.
Un récipient en verre et un pêcheur en bronze, tous deux sur un socle en marbre noir.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 & 16 cmEstimate: € 40/50 -
#60Philips
Een oude buizenradio in houten kast met bakelieten details. Type 6954 80. Jaren ‘40. Plastic zenderlijst gebarsten.
Une vieille radio à tube dans un meuble en bois avec des détails en bakélite. Type 6954 80. Années 1940. Liste des chaînes en plastique fissurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 100/150 -
#291
“Boerenkar”. Olieverf op doek. Naar en met een handtekening “C. Van Leemputten.
“Char de fermier”. Huile sur toile. D’après et avec une signature “C. Van Leemputten”.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 59 x 53 cmEstimate: € 100/150