#392“Bloemen in vaas”. Een aquarel op papier, bloemstilleven, onderaan niet leesbaar gesigneerd.
#276Laeremans“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
"Starr .44 Percussion revolver 1876". A painting, watercolor on paper, signed "Laeremans".No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32cmEstimate: € 80 / 100 -
#103J. Rantson“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376“Zicht op de pastorij in de Sint-Bavostraat te Wilrijk”. Olieverf op papier.
#193Een groot lot van 4 prints op papier met vogels als thema. Diverse afmetingen.
A large lot of 4 prints on paper with a bird theme. Various sizes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#226L. GresséEen paar religieuze aquarellen op papier. Met o.a. St. Petrus.
A pair of religious water colors on paper. Representing among others St. Peter.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 17,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#191Stefaan Tessely“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
“Joker.” Lithograph Numbered 8/100. Dated 1990. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25 / 35