Similar lots by type
-
#662
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.No longer availableDim. 57 x 97 cmEstimate: € 100/120 -
#539Clara Wulfaert
“Het gevonden nestje”. Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Le nid trouvé”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#692H. Schroeder
“Pierrots”. Een aquarel en een een sanguinetekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Pierrots”. Une aquarelle et une sanguine sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 21 x 13,5 & 18 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#159
“Steegje”. Olieverf op papier, maar later op doek aangebracht. Restauraties. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Ruelle”. Huile sur papier, collé sur toile. Vers 1900. Restaurations.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#232Gustave Carlier
“Beekje met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bétail près d’un ruisseau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#484
“Haven Le Lavandou”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan gedateerd 1978.
“Port Le Lavandou”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée. Datée 1978 au verso.No longer availableDim. 30 x 46 cmEstimate: € 30/40 -
#459De Backer
“Hoevezichten”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Vue de fermes”. Encre sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#494Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Portret in de haven”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Portrait dans le port”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#464
“Landschap”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#559Felix Eyskens
“Verlaten Christusbeeld”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Verlaten Christusbeeld”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 72 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#492Jef Vaes
“Survey of the landscape”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Survey of the landscape”. Fusain sur papier. Signée et daté 1963.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#650
“Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.
“Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#532
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 68 cmEstimate: € 20/30 -
#254
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 25/50 -
#152Pilat
“Veenzicht met berken”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue des fagnes aux bouleaux”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#685Louise-Maria Servaes
“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#420Will Faber
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 400/600 -
#549
“Dorpszicht”; “Vijver” & “Rand van een meer”. Drie aquarellen. Resp. Gesigneerd ‘Van Vliet’; ‘Boudry’ & ‘Bosteels’.
“Vue de village”, “Etang” et “Bord de lac”. Trois aquarelles. Respectivement signées Van Vliet, Boudry et Bosteels.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#162Marcel Vergucht
“Winters hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme en hiver”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 30/60 -
#434
“Draak”. Een kalligrafische tekening op rijstpapier.
“Dragon”. Dessin calligraphique sur papier de riz.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 15/20 -
#142
Vijf aquarellen met afbeeldingen van Vlaamse volksfiguren. Met opschrift op verso en gedateerd 1879. Gesigneerd.
Cinq aquarelles représentant des personnages populaires flamands. Texte et date 1879 au verso. Signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 220/260 -
#679Hulstaert
“Plattelandszicht” & “Windmolen te Vlijtingen”. Een aquarel en een inkttekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Vue de campagne”. et “Moulin à vent à Vlijtingen”. Une aquarelle et un dessin à l’encre sur papier. Les deux signés.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#122C. Galle
“Christus aan het kruis”. Een XVIIe eeuwse ets naar een werk van Rubens.
“Le Christ crucifié”. Eau-forte du XVIIe siècle d’après Rubens.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#96
Een eikenhouten commode in Lodewijk XV-stijl met vier orgelgebogen laden.
Commode en chêne de style Louis XV ouvrant à quatre tiroirs en plie d’orgue.No longer availableDim. b: 95 cmEstimate: € 80/120 -
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine à décor mir. Noué à la main.No longer availableDim. 328 x 79 cmEstimate: € 80/120 -
#271
“The Napoleon flintlock pistol”. Replica van een Napoleontisch pistool. Ingelijst.
“The Napoleon flintlock pistol”. Replique d’un pistolet de Napoléon. Encadrée.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 40/50 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380/450 -
#191
Een scribaan van zwartgelakt hout in Napoleon III-stijl en ingelegd met geel koperen details. XIXe eeuw.
Scriban en bois laqué noir de style Napoléon III. Incrusté de cuivre jaune. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#643
Een juwelenkoffertje van mauve gelakt hout met koperen beslag en een miniatuurportretje op het deksel.
Coffret à bijoux en bois laqué noir à montures en cuivre. Portrait miniature sur le couvercle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#54
Een lot van vier missalen:- “Petit Paroissien”. Ed. Lelong, Bruxelles. Met ivoren omslag.- “Volks misboek en vesperale”. Ed. Benediktijnen Abdij Affligem. 1961.- “Parroisien romain”. Ed. Butzon & Bercker. Met bakelieten omslag en in origineel etui. Omstreeks 1900.- “Parroisien romain”. Ed. A. Mame et Fils Tours. 1864. Omslag bekleed schildpad en versierd met een koperen reliëf van de H. Theresia.
Lot de quatre missels:- “Petit Paroissien”. Ed. Lelong, Bruxelles. Couverture en ivoire.- “Volks misboek en vesperale”. Ed. Benediktijnen Abdij Affligem. 1961.- “Paroissien romain”. Ed. Butzon & Bercker. Couverture en bakelite et tui d’origine. Vers 1900.- “Paroissien romain”. Ed. A. Mame et Fils Tours. 1864. Couverture écail et décor en cuivre repoussé représentant Ste-Thérèse.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#745
Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.
Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#725
Paar vazen van polychroom aardewerk met een decor van een krijger in een uitsparing omgeven door planten. Japan, omstreeks 1930. (een herstelling aan één van de voetstukken).
Paire de vases en faïence polychrome à décor d’un guerrier en cartouche entourée de plantes. Japon, vers 1930 (une réparation à l’un des pieds).No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80/120 -
#424Mizhar
Op zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.
Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.No longer availableDim. 75 x 91 cmEstimate: € 80/100 -
#668Bernard Moore
Een bol vaasje van geglazuurd aardewerk met een decor van karpers op rode fond. Gemerkt.
Vase sphérique en faïence de couleur sang de boeuf, décoré de carpes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80