Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
SKU: 2409240009.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #9
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #192
    Edgard Farasyn
    Period: 1858-1938

    “Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Eind 19e, begin 20e eeuw.

    "Seascape." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Late 19th, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 14 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #318

    Een antieke lollepot op plaat met houder.

    An antique chamber pot on a stand.
    No longer available
    Dim. 17 x 47 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #473

    Een koperen beeld van een oosterse fluitspeler met vergulde rok.

    A copper statue of an oriental flute player with a gilded skirt.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #535
    Bidjar

    Een handgeknoopt Iraans tapijt, Bidjar Red/Cream.

    A hand-knotted Iranian carpet, Bidjar Red/Cream.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #374

    “Putti in naspeling van Griekse tragedie”. Een print op doek als wandpaneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1907.

    "Putti in emulation of Greek tragedy". A print on canvas as a wall panel. Signed and dated 1907 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 34 x 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #56

    Een set van 3 bijzettafeltjes, Hollywood Regency stijl in messing en groen marmeren bladen.

    A set of 3 side tables in Hollywood Regency style, made of brass with green marble tops.
    No longer available
    Dim. 46 x 61 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #454
    Keith Haring

    “Untitled”. Een litho op papier, genummerd 56/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”

    "Untitled." A lithograph on paper, numbered 56/150, with a name stamp by Keith Haring + dry stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."
    No longer available
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #464
    Alejandro Zaera Dynamobel

    “PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting.

    "PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seating.
    No longer available
    Dim. 81 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #131
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #428
    Capodimonte

    “Danseres”, een porseleinen beeldje met vergulde delen, onderaan gemerkt Capodimonte en genummerd V20187.

    "Dancer", a porcelain figurine with gilded parts, marked Capodimonte at the bottom and numbered V20187.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #220

    Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en 5 robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 kt white gold pendant set with brilliants and diamond baguettes with a total weight of approximately 0.80 ct. and 5 rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 1,82 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #285

    Een vintage houten salontafeltje, gesteund op 3 poten.

    A vintage wooden coffee table, supported by 3 legs.
    No longer available
    Dim. 50 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More