Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
SKU: 2409240009.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #9
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #238

    Een Franse paradesabel zonder schede.

    A French parade sabre without scabbard.
    No longer available
    Dim. l 98 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #232
    Jos Stokbroeckx
    Period: 1898-1968

    “Vennelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Marshland". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 78,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #445

    Een Kaukasisch handgeknoopt tapijt.

    A Caucasian hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 130 x 240 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #507

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.

    A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang period. Tail glued.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1
    Goebel

    Een lot van 3 beeldjes van hondjes bestaande uit een vintage parfum lampje en 2 beeldjes van een poedel, alledrie gemerkt Goebel.

    A lot of 3 dog figurines including a vintage perfume lamp and 2 poodle figurines, all marked Goebel.
    No longer available
    Dim. h 19 x l 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #278

    Milieu de table van gegoten glas.

    Centerpiece of cast glass.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #131
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #468

    Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel in het decor en vlinderhandvaten.

    A Chinese porcelain vase with a family scene in the decoration and butterfly handles.
    No longer available
    Dim. 58 x Ø 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #634

    Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.

    A Chinese porcelain vase, famille rose with peacocks in the decoration.
    No longer available
    Dim. 46 x Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #510

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a central sapphire of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 5,30 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #661

    Een antieke messing compound drum microscoop of veldmicroscoop. In origineel houten kistje, zijkantje manco. Eind 19e eeuw.

    An antique brass compound drum microscope or field microscope. In original wooden case, one side missing. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 5,5 x 17 x 6,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #474
    Jan Baptist Coomans
    Period: 1903-1984

    “Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Portrait of a Friar". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 51 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More