Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
SKU: 2409240009.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #9
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #96

    Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.

    A side table in Bauhaus style, circa 1935, in chromed metal veneered wood.
    No longer available
    Dim. 63 x 70 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #550

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.84 ct.
    No longer available
    Dim. 3,03 g
    Estimate: € 750 / 800
  • #520

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.

    An 18kt yellow gold ring set with baguette diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct.
    No longer available
    Dim. 3,07 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #288

    Een Fabergé-stijl houten ei met Maria & Kind in het decor. Omhuld in koperen filigraanwerk.

    A Fabergé style wooden egg with Mary & Child in the decoration. Encased in copper filigree work.
    No longer available
    Dim. 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #637
    Vasari

    Een geslepen kristalglazen tafelmiddenstuk met verguld bronzen decoratie en drakenvissen als voet. Onderaan gesigneerd.

    A cut crystal glass table centerpiece with gilt bronze decoration and dragon fish as base. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207

    Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.

    A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #158
    Roger Pintens
    Period: °1954

    “Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.

    "Arend." A polychrome metal sculpture on stone base.
    No longer available
    Dim. 37 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #573

    Een lot met 16 divers antieke koper en gietijzeren strijkijzers.

    A lot of 16 various antique copper and cast iron flat irons.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #302
    Guy Ribes
    Period: 1948

    “Fée du Printemps”. Een kleurenlitho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd.

    "Fairy of Spring." A color lithograph on paper, signed and numbered outside the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 70,5 x 53,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    Een lot van 2 staande lampen met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.

    A lot of 2 table lamps with copper base, made from tap handle grips.
    No longer available
    Dim. 61cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #663

    Een comtoise klok in Dinanterie, circa 1980.

    A Comtoise clock in Dinanterie style, circa 1980.
    No longer available
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #135
    Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano

    “Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.

    "Pirce Suspension". A modern design matte black aluminum hanging lamp. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.
    No longer available
    Dim. 44 x Ø 97 cm
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More