Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
SKU: 2409240009.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #9
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #324

    “Langgevelhoeve”, een tekening, pastel op papier, rechts onder onleesbaar gesigneerd.

    "Long façade farmhouse", a drawing, pastel on paper, signed illegibly in the bottom right corner.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #315

    Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.

    A bar/globe in plastic and paper, damage at the front in the lower part of the globe.
    No longer available
    Dim. h 53 x Ø 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #609

    Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.

    A Satsuma porcelain incense burner with various figures in the decoration, topped with 3 foo dogs. Marked inside and at the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #69
    Pierre-Auguste Renoir
    Period: 1841-1919

    “Le Chapeau épingle”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.

    "The Hat Pin." An etching on paper, signed at the bottom of the plate.
    No longer available
    Dim. 12 x 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #641

    Een 3-delige schouwpendule in marmer en koper bestaande uit een klokje met porseleinen wijzerplaat en 2 bijpassende cassolettes.

    A 3-piece mantel clock in marble and copper consisting of a clock with a porcelain dial and 2 accompanying cassolette vases.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #199
    Charly Michel

    “Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.

    "World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 152 x 110
    Estimate: € 150 / 200
  • #648
    Delheid Val Saint Lambert

    Een kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.

    A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰.
    No longer available
    Dim. 20 x Ø 7 cm - 800‰
    Estimate: € 80 / 120
  • #54

    Een antiek houten handwaaier met floraal decor en Chinese lak. Eind 18e eeuw.

    An antique wooden hand fan with floral decor and Chinese lacquer. Late 18th century.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332

    “Lithographies Originales”, een spiegel in art-nouveau stijl naar Georges De Feure.

    "Original Lithographs", a mirror in Art Nouveau style after Georges De Feure.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #229

    “Bloemenstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life in Oriental vase". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 73 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #210

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #218

    Een set van 2 mooi geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.

    A set of 2 heavily veined white marble cassoulet vases decorated with bronze garlands and ram heads.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More