#174Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Landschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.
#153Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
An antique Jumeau doll with a porcelain head and papier-mâché limbs. Includes a small porcelain doll.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#235Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.
#52Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
A rectangular mirror of partially blue-patinated and brass-inlaid wood.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#610Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#124Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Nachtelijk winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Nocturnal Winter Landscape", a painting, oil on canvas, signed by Godderis.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#539CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century. One marked Vanden Borre Bruxelles.No longer availableDim. h +-11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#680WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#204André De Man“Riviergezicht met dorpslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“River view with village landscape”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#535BidjarEen handgeknoopt Iraans tapijt, Bidjar Red/Cream.
A hand-knotted Iranian carpet, Bidjar Red/Cream.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200 / 300