#105D. Meyfroid“Veldzicht met bomen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#285Elysé SchuermansPeriod: °1938“Bomenrij in de winter met ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
#195Een groot lot van 7 prints op papier met flora thema. Diverse afmetingen.
#58“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
“The forbidden reading”. A pastel on paper.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50cmEstimate: € 60 / 100 -
#163Jan Van Gesins (?)“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Man with horse at the stable”. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#101“Rijhuizen bij valavond.” Olieverf op doek.
#62Félix De BaerdemaekerPeriod: 1836 - 1878“Het binnenhalen van het hooi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bringing in the hay”. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#399“Badende naakten”. Olieverf op paneel.
#240Irene Hamerlinck“Winters dorpzicht”. Een schilderij, olieverf doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 55cmEstimate: € 50 / 75 -
#406“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#186“Hoevezicht.”. Een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd. Achteraan gedateerd 1948.
#260Massolovski AlthoffEen stilleven met mosselen en kruik, olieverf op paneel. Gesigneerd.
A still life with mussels and jug, oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 39 cmEstimate: € 80 / 120