Similar lots by type
-
#69W.K.
“Italiaans meer”. Aquarel. Gemonogrammeerd. Omstreeks 1900.
“Lac italien”. Aquarelle. Monogrammée. Vers 1900.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#479Dre
“Peruviaanse vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘01.
“Femme péruvienne”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘01.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#592
Een pagina uit “Boeck vanden leven ons Heeren Jesu Christi”, geschreven door Ludolphus de Saxiona en uitgegeven te Antwerpen bij Gerard Leeuw. 1487 dus een zg. incunabel. Bovenaan versierd met een houtsnede.
Page du ““Boeck vanden leven ons Heeren Jesu Christi”, écrit par Ludolphus de Saxiona et édité à Anvers chez Gerard Leeuw. 1487 ou un incunable. Le dessus décoré d’une gravure sur bois.No longer availableDim. 26 x 17,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#452P. ThevenetPeriod: 1870 - 1937
“”Binnenerf”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Basse-cour intérieure”. Crayon sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#724Charles Mertens
“Havenzicht.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue d’un port”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#594
“Personage”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘C.A. Appel’.
“Personnage”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: C.A. Appel.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#714G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#449
“Vissersboot in de haven”. Gouache op papier. Niet gesigneerd.
“Bateau de pêche dans le port”. gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 31 x49 cmEstimate: € 20 / 30 -
#439P. Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925
“De torenbouwers”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Les constructeurs de tours”. Gravure. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#529Gerard CoxPeriod: 1902-1982
“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#559Romain De Saegher
“De Emmausgangers”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Les Compagnons d’Emmaüs”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 160 / 180 -
#39
Een lot van zes olieverfschilderijtjes, waarvan vijf landschappen en een dorpszichtje.
Lot de six tableaux en huile, dont cinq paysages et une vue de village.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#542G.W. Elliot
“Zuiders zicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1923.
“Vue méditerranéenne”. Pastel sur papier. Signé et daté 1923.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#179P.J. Dierckx
“Koeien bij een drinkplaats”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Vaches à l’abreuvoir”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#554Romain De Saegher
“De vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fuite en Egypte”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Vrouwelijk en mannelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin et nu masculin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322Alphonse Van Beurden
“Havenzicht met zeilboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voiliers dans le port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149Theo De Cooremeter
“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#272F. Maxwell
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114A. Van Kooten
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte au vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 35 / 55 -
#354N. Karpov
“Engelse jachtscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de chasse anglaise”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#474G Durvaerts
“Mediterraan kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Côte méditerranéenne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#699Paul Van DongenPeriod: °1958
“Moderne compositie met kreeft”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-6-97. Met M. Mulders en B. Van Vught.
Composition moderne au homard”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 19-6-97. Avec M. Mulders et B. Van Vught.No longer availableDim. 68 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#709
“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#100
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.
Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.No longer availableDim. 14,13 gEstimate: € 250 / 350 -
#486Keshan
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 410 x 312 cmEstimate: € 400 / 500 -
#294
“Winters landschap”. Lithografie. Gesigneerd ‘M. J. De Saedeleer’ en genummerd 26/125 buiten de plaat en met stempel Valerius De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée M.J. De Saedeleer et numérotée 26/125 hors planche et avec cachet Valerius De Saedeleer.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 150 / 200 -
#290Emporio Armani
Een roestvrij stalen polshorloge met chronometer in origineel etui met documenten.
Montre chronomètre à bracelet en acier inoxydable. Etui d’origine aux documents.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#427Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet, paars gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#331
Een klepkannetje en een octogonaal vaasje van iriserend glas in art nouveaustijl. Beide met metalen montuur, maar één beschadigd. Vermoedelijk Pallme König & Habel.
Chope couverte et vase octogonal en verre irisé de style art nouveau. Les deux aux montures en métal, mais un accidenté. Probablement Pallme König & Habel.No longer availableDim. h: 19 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#612Willem Dolphyn
“Stilleven met eend”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte au canard”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 60 cmEstimate: € 550 / 650 -
#52F. Verpoorten
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#10
Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.
Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 100 / 150 -
#556
Een tweedeurskast met verschillende soorten fineer in sterrenmotieven, ovalen en cirkels. Onderaan twee laden.
Armoire à deux portes de différentes sortes de placage aux motifs d’étoiles, d’ovales et de cercles. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. 185 x 150 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#423
Een coupe van gedreven zilver, versierd met hindoeïstische scènes in hoogreliëf in vijf compartimenten verdeeld.
Coupe en argent repoussé décorée de scènes hindouistes en relief dans cinq compartiments.No longer availableDim. +/- 741 g. Ø 18 cmEstimate: € 600 / 800