“Kameel met zadeltas”. Een gepolychromeerd terracotta beeld naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

"Camel with saddlebags." A polychromed terracotta sculpture inspired by examples from the Tang Dynasty.
Dim. Hoogte 36 cm
SKU: 2810250368.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #368
Estimate: € 70 / 100

  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #400

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #380

    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #420

    Five different silver rings set with faux stones. 925‰.
    Dim. 34,50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.

    An XL German glazed ceramic jug, marked HK Handgemalt at the bottom.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #310

    Dim. 19,50 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #340

    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #440

    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #390

    Vier verschillende zilveren spelden bezet met markasiet waarvan 1 waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Four different silver brooches set with marcasite, one of which is missing a few stones.
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #360

    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #501
    Sarreguémines

    Een set meerkleurig geglazuurde aardewerk jardinières, gemerkt Sarreguémines.

    A set of multi-colored glazed earthenware jardinières, marked Sarreguémines.
    Dim. 19.5 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #457

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 260

  • #118
    E. Portelance, Paris
    Period: 1903 - 1983

    Verguld bronzen cartelklok, rijkelijk versierd in Lodewijk XVI-stijl. Tijdperk Napoléon III. Op het uurwerk achteraan gemerkt.

    Gilt bronze cartel clock, richly decorated in Louis XVI style. Napoleon III era. Marked on the movement at the back.
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #291
    Harrison Bros & Howson Silversmiths & cutlers

    Een trancheerset met wetstaal, verzilverd metaal, inox en gewei.

    A carving set with sharpening steel, silver-plated metal, stainless steel, and antler.
    Dim. l 40 cm (mes)
    Estimate: € 40 / 60
  • #442

    ‘’Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend; Peploe. Draagt de titel en naam ook op het spieraam.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed; Peploe. Title and name also on the stretcher.
    Dim. 40/27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #424
    Jean Le Mayeur

    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #386
    Arrben

    Een set van twee vergaderstoelen, gemerkt; Arrben Italy. Jaren 80 design.

    A pair of two conference chairs, marked; Arrben Italy. 1980s design.
    Dim. H 80, B 53, D 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104
    J.H. (Jef) Diels
    Period: °1952

    “Stilleven met glaswerk en vogel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd. 1992.

    "Still life with glassware and bird". Oil on panel. Signed and dated. 1992.
    Dim. 30 x 41.5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #495
    Naïn

    Een wollen en zijden karpet met centraal medaillon. Handgeknoopt.

    A wool and silk carpet with central medallion. Hand-knotted.
    Dim. 134 x 85 cm
  • #181

    Kegelvormige vaas in Boheems kristal. Doorzichtig geslepen en purper in de massa.

    Conical vase in Bohemian crystal. Transparent cut and purple in the mass.
    Dim. Hoogte 33, Ø 18 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #301

    Dim. H 49, B 58, D 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #425
    Kirman

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Dim. 335 x 250 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #197
    Adams England

    Een 95-delig porseleinen servies, Adams England, met illustraties van Dickens, bestaande uit: 1 koffiepot, 1 theepot, 13 kleine koppen, 14 schoteltjes, 15 grote koppen, 12 schoteltjes, 14 schalen, 12 dessertbordjes, 6 eierdopjes, 3 melkkannetjes, 2 suikerpotjes, 1 grote kom en 1 potje waarvan het deksel manco.

    A 95-piece porcelain dinner set, Adams England, featuring illustrations of Dickens, including: 1 coffee pot, 1 teapot, 13 small cups, 14 saucers, 15 large cups, 12 saucers, 14 bowls, 12 dessert plates, 6 egg cups, 3 milk jugs, 2 sugar bowls, 1 large bowl, and 1 missing lid jar.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #253
    Steiff, Germany

    Drie vintage pluche hanen, gemerkt Steiff, één niet (meer) gemerkt.

    Three vintage plush roosters, marked Steiff, one no longer marked.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00