“Kamer stilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
S. De Cnodder

“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

"Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
Dim. 33 x 27 cm
SKU: 1712240084.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #84
Estimate: € 100 / 150

  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #562
    Deknudt

    Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lange rechthoekige lijst en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.

    A vintage mirror with beveled glass, a long rectangular frame, and gilded details. Marked with label "Deknudt".
    Dim. 137 x 41,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 drageoirs van kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de punt van 1 deksel.

    A set of 2 colorless crystal sweetmeat jars, Val Saint Lambert. Minor flakes on the tip of 1 lid.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #642

    Een aardewerken karaf in precolumbiaanse stijl met lama kop.

    An earthenware carafe in Pre-Columbian style with a llama head.
    Dim. 12,5 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #98

    Pontiac eagle hood ornament, een verchroomd metalen radiatordop, 1932.

    Pontiac eagle hood ornament, a chrome-plated metal radiator cap, 1932.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #48
    Selmer

    Een dwarsfluit van verzilverd metaal, Bundy, Selmer, U.S.A.

    A silver-plated metal transverse flute, Bundy, Selmer, U.S.A.
    Dim. l 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409

    Een lot van 4 Chinese houtgesculpteerde panelen in goud, zwart en rood gelakt.

    A lot of 4 Chinese wooden carved panels in gold, black, and red lacquer.
    Dim. 76 x 34 cm p/s
    Estimate: € 80 / 120
  • #580

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 2,86 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #220

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,88 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of 0.88 ct.
    Dim. 4,46 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #33

    Een set van 2 kandelaars bestaande uit een marmeren sokkel en een verzilverd metalen deel voor 5 kaarsen.

    A set of 2 candlesticks consisting of a marble base and a silver-plated metal part for 5 candles.
    Dim. h 36 x Ø 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #560

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    A pair of 18k yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    Dim. 2,36 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #5
    August Vermeylen

    “Verzameld werk”. In 6 delen. In 8°, linnen en imitatie lederen band. Ed. A. Manteau, Brussel 1951 of ‘52. Zeer goede staat.

    "Collected work". In 6 volumes. In 8°, cloth and imitation leather binding. Ed. A. Manteau, Brussels 1951 or '52. Very good condition.
    Estimate: € 25 / 45

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00