“Kamer stilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
S. De Cnodder

“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

"Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
Dim. 33 x 27 cm
SKU: 1712240084.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #84
Estimate: € 100 / 150

  • #217

    Een verzamelalbum met 155-tal munten, waaronder enkele zilveren, met hoofdzakelijk Belgische en Franse origine, 19e-20e eeuw.

    A collection album with around 155 coins, including some silver ones, mainly of Belgian and French origin, 19th-20th century.
    Estimate: € 100 / 200
  • #364
    François Etienne Musin

    “Zeelui met sloep.” Potloodschets op papier. Gesigneerd.

    "Sailors with rowboat." Pencil sketch on paper. Signed.
    Dim. 15,5 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #579

    Een vintage gesculpteerd houten ossenjuk, Portugees, Aveiro.

    A vintage carved wooden ox yoke, Portuguese, Aveiro.
    Dim. 65 x 121 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #432
    Dordevic Miodrag
    Period: 1936*

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.

    "Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 2,5 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #370

    Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct. en een parel.

    An 18 kt white and yellow gold pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.06 ct. and a pearl.
    Dim. 2,40 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #349
    R. Salme

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #68
    Y. Lohe

    “Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.

    "Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.
    Dim. H. 27 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #663
    Val Saint Lambert

    Een pique-fleur van fumé kristal met kleurloos kristallen inzetstuk, gemerkt Val Saint Lambert.

    A flower holder in smoked crystal with colorless crystal insert, marked Val Saint Lambert.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #346

    Een rond vintage salontafeltje uit metaal en hout met bolle bodem.

    A round vintage coffee table made of metal and wood with a curved bottom.
    Dim. 38 x Ø 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #303

    “Dame met vogel”, een meerkleurig art-deco beeld, vermoedelijk brons op een marmeren sokkel.

    "Lady with bird", a multi-colored art-deco sculpture, presumably bronze on a marble base.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #412
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Drie schetsen van mannen ten voeten uit”. Tekeningen op papier. Alle drie gesigneerd. In één lijstje.

    "Three full-length sketches of men. Drawings on paper. All three signed. In one frame."
    Dim. 17 x 12 cm (x 3)
    Estimate: € 40 / 50
  • #197

    Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.

    A round butler's mirror.
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 320 / 340

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00