#612Een ronde butlerspiegel.
A round butler's mirror.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#10Een 18 kt geelgouden zegelring.
#649Staf Timmers“Landschap met dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.
#329D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
#324Dirk StallaertEen schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.
A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#216Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.
#251“Dame met bloemen in het haar”. Een bruin gepatineerd bronzen buste op stokkel met rozen ornament.
"Lady with flowers in her hair." A brown patinated bronze bust on a pedestal with rose ornamentation.No longer availableDim. 29,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#499Niang“Sous-verre”. Een Senegalees schilderij in glas van een Afrikaanse dame met kind op rug. Onderaan gesigneerd.
#531Alfons De RoeckPeriod: 1896-1982“Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld. Onderaan gesigneerd.
"Maria with child". A polychrome wooden sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#476KelimEen Iraans handgeknoopt tapijt, Kelim, met lineair patroon.
An Iranian hand-knotted carpet, Kelim, with a linear pattern.No longer availableDim. 317x157 cmEstimate: € 200 / 300 -
A Pre-Columbian blackware ceramic jar. Crack and hole in the side.No longer availableDim. 12 x 11 cmEstimate: € 80 / 120