“Kamer stilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
S. De Cnodder

“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

"Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
Dim. 33 x 27 cm
SKU: 1712240084.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #84
Estimate: € 100 / 150

  • #559
    Deknudt

    Een geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso draagt een label.

    A cut mirror with a rectangular polychrome gilt frame. Label on the back.
    Dim. 89 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #505

    Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Met restauratie.

    A large African earthenware decorative bowl. Restoration present.
    Dim. 22 x Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #376

    Een handgeknoopt wollen tapijt met een boteh miri motief, uit India.

    A carpet, from India.
    Dim. 137x75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #180

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een rodoliet van +- 0,40 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a rhodolite of approximately 0.40 ct.
    Dim. 2,58 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #249
    Staf Zerk

    “Het droogdok te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, links onder gesigneerd.

    "The drydock in Antwerp", a painting, oil on canvas, signed in the lower left corner.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #52

    “Stilleven met katjes”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Still Life with Kitten". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 24,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een rond vintage salontafeltje uit metaal en hout met bolle bodem.

    A round vintage coffee table made of metal and wood with a curved bottom.
    Dim. 38 x Ø 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    Een paar Chinese voorraadpotten van blauw en wit porselein, versierd met lang leven symbolen.

    A bronze sculpture inspired by the work of Rodin.
    Dim. H. 24 cm x Ø 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and baguette and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #71

    ‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

    'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00