• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Kamer stilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
S. De Cnodder

“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

"Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
Dim. 33 x 27 cm
SKU: 1712240084.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #84
Estimate: € 100 / 150

  • #629
    Staf Beerten
    Period: 1930-2019

    "Flower still life." A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 56 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #307

    Een Art-Nouveau Album met oude postkaarten van rond de vorige eeuwwisseling.

    An Art Nouveau album with old postcards from around the turn of the previous century.
    Estimate: € 35 / 45
  • #285

    Een antiek likeurkeldertje in gefineerd hout met koperen inleg voorzien van 4 kleurloos kristallen karafjes en zes borrelglaasjes. 6 ontbrekende borreltjes en kleine schade aan het fineer en inlegwerk.

    An antique liqueur cellar in veneered wood with copper inlay, featuring 4 colorless crystal decanters and six shot glasses. 6 missing shot glasses and minor damage to the veneer and inlay work.
    Dim. 26 x 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #427
    Model Power

    Model Power; “1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531”. Een lot van 7 vintage N schaal bouwkits, gemerkt Model Power, in originele verpakking.

    Model Power; "1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531". A lot of 7 vintage N scale building kits, marked Model Power, in original packaging.
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #127
    Delheid

    Een glazen bonbonnière met zilveren houder en deksel. Gemerkt 800‰ Delheid.

    A glass bonbonnière with silver holder and lid. Marked 800‰ Delheid.
    Dim. 280g - 800‰
    Estimate: € 200 / 300
  • #250

    Een 18 kt witgouden hanger bezet met Colombiaanse een smaragd van +- 1,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white gold pendant set with a Colombian emerald of approximately 1.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    Dim. 6,04 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #638

    Een groot slangenvel van een Python.

    A large snakeskin of a Python.
    Dim. 385 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #445

    Een moderne witgouden ring van bewogen vorm.

    A modern white gold ring of flowing form.
    Dim. 8,83 g brut
    Estimate: € 400 / 500
  • #378
    Imari

    Een Imari Japans porseleinen dekselvaas met meerkleurig floraal decor en met een Fo-hond bovenaan. Barstje onderaan het deksel door productie bakfout.

    An Imari Japanese porcelain lidded vase with multicolored floral decoration and foo-dog on top. Crack at the bottom of the lid due to a production defect.
    Dim. 42 x Ø 18 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #451

    Een verzameling van 170 oude munten. “Armement Charles II 1666”, jeton. Archeologische vondsten Syrië, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italië, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. België 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. En kleinere stukken voor W.O. II. Evenals 136 munten en penningen uit België, Nederland, Frankrijk en Duitsland.

    A collection of 170 old coins. "Armament Charles II 1666", token. Archaeological finds from Syria, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italy, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. Belgium 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. And smaller pieces pre-World War II. Also, 136 coins and medals from Belgium, the Netherlands, France, and Germany.
    Estimate: € 120 / 150
  • #372

    Een kunstfoto, detail van een Alfa Romeo Spider, onleesbaar gesigneerd en genummerd 28/100.

    A fine art photograph, detail of an Alfa Romeo Spider, signed illegibly and numbered 28/100.
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst.

    A cut-glass mirror in a gilded frame.
    Dim. 118 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00