“Kamer stilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
S. De Cnodder

“Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

"Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
Dim. 33 x 27 cm
SKU: 1712240084.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #84
Estimate: € 100 / 150

  • #59

    “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Grieks icoon, vermoedelijk laat 19de eeuw. Gebogen paneel, en ouderdomsschade.

    "Parable of the Wise and Foolish Virgins." Greek icon, likely late 19th century. Bent panel, and signs of age-related damage.
    Dim. 62 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #317
    VB

    Een inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.

    An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.
    Dim. 15 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #495
    Paul Sersté

    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #103

    “Pelican”, een bronzen beeldje op wit marmeren sokkel, draagt een restant van een handtekening. Naar Max Le Verrier.

    "Pelican," a bronze sculpture on a white marble base, bears a remnants of a signature. Possibly by Max Le Verrier.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #355

    “Edeldame met hondje”, een bonbonnière in meerkleurig porselein, niet gemerkt, eerste helft 20ste eeuw.

    "Noble lady with dog", a bonbonnière in multi-colored porcelain, unmarked, first half of the 20th century.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa gekleurd met florale alsook symmetrische motieven.

    A vase in cut crystal, green in color with floral and symmetrical motifs.
    Dim. h 20 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #188

    Een bronzen man naar het werk van Rodin.

    A Chinese tulip vase made of blue and white porcelain.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #479

    Een tweeloops geweer - A Marseille. 11-Gauge. Midden tot laat 19e eeuw.

    A double-barreled gun - A Marseille. 11-Gauge. Mid to late 19th century.
    Dim. L: 120cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #644

    Een Chinees diep bord van blauw en wit porselein in de geest van de Wanli Kraak schotels.

    A Chinese deep plate of blue and white porcelain in the style of Wanli Kraak dishes.
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #319
    Reynolds

    Een Franse hoorn in koffer, Reynolds.

    A French horn in case, Reynolds.
    Dim. 45 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #239
    Floris Jespers

    “Bloemenstilleven met klaprozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flower still life with poppies." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #179

    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00