Similar lots by type
-
#182Esser
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#659Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007
“Fjord”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fjord”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#574Brebels
“Kinderportretten”. Twee werken, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Portraits d'enfants. Deux oeuvres, huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 35 x 32 & 26x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#482
“Personages”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Personnages. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 54 x 43cmEstimate: € 120/180 -
#224
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 75/100 -
#454
“Flamencodanseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse de Flamenco. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#452
“4 U 2”. Olieverf op doek. Draagt handtekening”.
4 U 2. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#179Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 400/600 -
#144Paul Wante
“Desiderius Erasmus in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
Desiderius Erasmus dans son bureau. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zonnig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme ensoleillée. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 c 46 cmEstimate: € 60/80 -
#459
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel in de stijl van de XIXe eeuwse Haagse school.
Paysage de moulin. Huile sur panneau dans le goût de l'école de La Haye du 19e siècle.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 100/160 -
#589
“Mediterraan kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la côte méditerranéenne. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 80/120 -
#174Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/160 -
#169Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Bij de waterput”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 240/280 -
#599
“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#572
“Figuren”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datering ‘66.
“Figures”. Huile sur panneau. Signée et datée '66.No longer availableDim. 29,5 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#462
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 84 x 67 cmEstimate: € 400/500 -
#172Albert SohiePeriod: 1873 -1927
“Oude trap te Menton”. Olieverf doek. Gesigneerd.
Vieux escaliers à Menton. Peinture à l'huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#464
“Petit bleu”. Een kunstwerk op paneel.
Petit bleu. Une œuvre d'art sur panneau.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 600/700 -
#569
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du parc. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#184
“Broer en zus, spelend in een interieur”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Léon Delderenne (1864 - 1921).
Frère et soeur jouant dans un intérieur. Huile sur toile. Attribuée à Léon Delderenne (1864 - 1921) au dos.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#164Piet Mees
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#154Paul WantePeriod: 1905 - 1981
“Kapelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Aumônier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#229Paula EvrardPeriod: 1867 - 1927
“Zonnig begijnhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue ensoleillée du béguinage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#298
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit een visbestek, koffielepeltjes, dessertvorkjes, lepels en vorken. Het visbestek gemerkt van Wiskemann. Eén visvork manco.
Un couvert en métal argenté pour douze personnes, composé d'un couvert à poisson, cuillères à café, fourchettes à dessert, cuillères et fourchettes. Les couverts à poisson marqués par Wiskemann. Une fourchette à poisson manquante.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#369Felicien Rops
“Derrière le Rideau” Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat. Met begeleidend boek.
“Derrière le Rideau”. Une eau-forte. Monogrammée dans la planche. Avec livre d'accompagnement.No longer availableDim. 6,5 x 10 cmEstimate: € 60/100 -
#228
Een coupe van gesculpteerd albast, versierd met druivenbladeren.
Une coupe en albâtre sculpté, décorée de feuilles de vigne.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 40/50 -
#705
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#422
“Ossenspannen in het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Min Aung”.
Charettes à bœuf dans l'eau. Aquarelle sur papier. Signée Min Aung.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#286
Twee grote en een kleine oude reiskoffer van vulkanfibre.
Deux grandes et une petite vieille valise de voyage en vulkanfibre.No longer availableDim. b: 50 & 75 cmEstimate: € 90/120 -
#597Van der Straten
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd zamak op sokkel van onyx. Begin XXe eeuw.
Buste de femme en zamac à patine brune sur socle en onyx. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#535
Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#106
Een eikenhouten tafel in Mechelse renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en vruchten. Op balusterpoten en met een lade in de gordel.
Une table en chêne de style renaissance de Malines, à décor de têtes de lion et de fruits. Sur pieds balustre et avec un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#398
Lot boeken. “Bijbelsche Verhaelen”. Boëtius, Theodoricus, Herodes, Ambrosius e.a. Omstreeks 1700. Recent in leder gebonden. H.J. Forman, “Groote Profetieën der Menschheid”, Ed. De Haan 1937?. P. Decharme, “Mythologie de la Grèce Antique”, Ed. Garnier Frères. Andrée de Bosque, “Mythologie en Maniërisme in de Nederlanden”, Ed. Mercatorfonds 1985. H. Van der Wee, “De Bank in Europa”, Ed. Mercatorfonds 1991. Bob Claessens & Jeanne Rousseau, “Onze Bruegel”, Ed. Mercatorfonds 1969. Rob Van Roosbroeck,(..)
Lot de livres. “Bijbelsche Verhaelen”. Boëtius, Theodoricus, Herodes, Ambrosius ea Vers 1700. Relié récemment en cuir. HJ Forman, “Groote Prefetieën der Menschheid”, Ed. De Haan 1937? P. Decharme, « Mythologie de la Grèce Antique », Ed Garnier Frères Andrée de Bosque, « Mythologie en maniërisme in de Nederlanden », Ed Mercator Fonds 1985. H. Van der Wee, « De Bank in Europa », Ed. Mercator Fonds 1991. Bob Claessens & Jeanne Rousseau, « Onze Bruegel », Ed Mercator Fonds 1969. Rob Van Roosbroeck,(..)No longer availableEstimate: € 120/200 -
#551
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Vase tulipe en trois parties en porcelaine blanche monochrome d'après le blanc de Chine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 85/95 -
#657
Een divers lot verzilverd bestek, waarbij o.a. een bestek voor twaalf personen in etui (één mes manco).
Un lot varié de couverts en métal argenté, dont des couverts pour douze personnes dans un étui (un couteau manquant).No longer availableEstimate: € 50/80