Similar lots by type
-
#256A. Broekaart“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#291Fez.“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#79“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#230F. Voisin“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#75“Maskers”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
No longer availableOnline onlyDim. 55 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#284A. Polfliet“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#212E. Rofs“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#207Jos Martin“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#269Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350 / 450 -
#77Francis Busschots“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#54Jos Bogaerts“Zicht op kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
No longer availableOnline onlyDim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#33“Personages bij een boerderij”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 22 x 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#200“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#199Een lot modelbaantoebehoren, bestaande uit een 3000Q 2500 startersset, een 50545 doos met baanstukken, 51554 steunpeilers en een catalogus 1971 - 1972
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 89 cmEstimate: € 35 / 50 -
#295E. Gerinckx“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293L. Duquenne“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée verte. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198G. Gordon“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#265“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#290J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294Jos Van Steen“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 33 cmEstimate: € 75 / 100 -
#288Parmentier“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203Wilma“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de village avec personnages. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#48“Winters boslandschap bij valavond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#289Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#58Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#136Een coupe van glas op messingen voet.
Coupe en verre sur piédouche en laiton.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#126“Personages”. Een schilderijtje op perkament. Gesigneerd. Ethiopië. In handbeschilderd kadertje met been.
"Personnages". Une peinture sur parchemin. Signée. Ethiopie. Dans un cadre peint à la main avec de l'os.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 14 cmEstimate: € 25 / 40 -
#67“Les chantiers d’Anvers sous Napoleon I, 1804”. Een gravure naar een werk van Hendrik Schaefels door Michiels.
"Les chantiers d'Anvers sous Napoléon Ier, 1804". Une gravure d'après une oeuvre de Hendrik Schaefels par Michiels.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 52 cmEstimate: € 25 / 35 -
#234Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Image Songye d'un fétiche avec une barbe d'herbe et avec un petit homme et une femme et un masque entre les genoux. RDC.No longer availableOnline onlyDim. H. 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#239“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#231Een Oost-Europese mandoline.
No longer availableOnline onlyDim. 64 x 20 x 8 cmEstimate: € 35 / 40 -
#140Nicole HalsbergheTwee werken: - “Portugese vrouw met hond”. Gemengde techniek op papier. 1959.- “Joegoslavische man. Ljublijana, 1967.
Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#16Goebel, Germany“Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.
Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#278“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#177Capodimonte“Jager”. Een beeld van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Chasseur". Une statue de porcelaine italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 35 / 40

