Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kandinsky” & “Jacques Rozenberg”. Twee kunstboeken.

“Kandinsky” & “Jacques Rozenberg”. Twee kunstboeken.

Online only
SKU: 2706220107.
Categories: Boek, Online Only.
Auction day: 27 June 2022 22:00
Catalogue #107
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #219

    Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #169
    Goldimari

    Een kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #266
    Dickie, Spielzeug

    Een radiogestuurde modelboot op batterijen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #264
    Hema

    “Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #277
    Lego 383

    “Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #229

    Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    Een lage verguld bronzen kandelaar.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #220
    Kaiser Porzellan

    Een porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #259

    “Doisneau 40/44” en “Doisneau Paris”, twee kunstboeken.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #245
    Mappin & Webb’s, London & Sheffield

    Een verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13, 16 & 20 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #236

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #226
    Powell, Bishop & Stonier, Staffordshire

    Een grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #242

    Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 7 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #268
    Märklin

    Een lot wagons op schaal HO in originele doosjes: - 4473 lage boordwagen - 4474 lage boordwagen met bulldozer en graafmachine - 4475 lage boordwagen met huif van Märklin - 4509 bananenwagen - 4513 kiepwagen

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #244

    Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #262

    “Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #252

    Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #258

    “Alechinsky”, “Alechinsky sur Rhône”, “Alechinsky 50 ans d’imprimerie”, “Alechinsky Frontières et bordures” en “Alechinsky au pays de l’encre”. Vijf kunstboeken over het werk en leven van Alechinsky.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #228

    Een houten kistje.

    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 15 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #251

    Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 2& & 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #155
    Makkum

    Een blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #210

    Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blaadje en versierd met inlegwerk van parelmoer.

    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 38 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257
    Paul Ibou (Paul Vermeersch)
    Period: °Borgerhout, 1939

    “12 owl variations”. Een kunstuitgave met zes gekleurde en uitgesneden pagina’s die twaalf verschillende uilenkoppen vormen. Met drietalige colofon in blinddruk. Ed. Multi-art Press International. Antwerpen, 1970. Door de kunstenaar gesigneerd en genummerd 110/900.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #176
    Anna Club Plush

    Een plushen kat. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #227

    Een design kaarsenhouder van metaal.

    Bougeoir design en métal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #44

    “Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.

    "Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #135

    Een witgepatineerd houten sculptuur op sokkel.

    Sculpture en bois patiné blanc sur socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #37

    “Chasseur aux écoutes”. Een Franse lithografie naar Charles Vernet.

    "Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #97

    Een Duitse bierpul van meerkleurig steengoed met tinnen deksel.

    Une chope à bière allemande en grès multicolore avec un couvercle en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #142

    Een vaas op piedouche en een presse-papier van geslepen kleurloos geslepen kristal.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 & 5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #145

    Een miniatuur buste, vrouwen beeldje en een slang. Drie houten beeldjes.

    Un buste miniature, une figurine féminine et un serpent. Trois figurines en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm - 4 cm & l: 63 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #178
    H. J. Martin

    “Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #272

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twaalf kleine kommetjes en twaalf schoteltjes, een groter kommetje en een grote schaal.

    Lot de verrerie incolore, composé de douze petits bols et de douze soucoupes, d'un plus grand bol et d'un grand plat.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 12 - 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #282

    Drie verschillende hoge vazen van kleurloos glas.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 - 70 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #239

    “Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.

    “Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 32 & 33 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #29

    Een bord van imari porselein.

    Assiette en porcelaine imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 21,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only 27 Juni 2022

Op Maandag 27 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday June 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 June 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More