Online only
Dim. 70 x 60 cm
SKU: 3009200076.
Categories: doek, Online Only, Schilderij.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #76
Estimate: € 50 / 70

  • #153

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    Online only
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183

    Een grote schaal van geslepen kleurloos kristal met een messingen montuur.

    Online only
    Dim. Ø: 36 cm
  • #165

    Een ovale schotel met een meerkleurig dedor van bloemen, pauwen en vlinders.

    Online only
    Dim. 47 x 36 cm
  • #171

    Online only
  • #173

    Een lot van veeriten Nederlandstalige boeken met betrekking tot oorlog en het leger. Bijgevoegd een grote partij toeristische gidsen e.d.

    Online only
  • #174

    Een lot militaire tijdschriften: - Gebundelde uitgaven van ‘Le Carnet de la fourragère’, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14 & 15 en twaalf losse uitgaven. 1924 - 1965. - Gebundelde uitgaven van het Belgisch tijdschrift voor militaire geschiedenis” (tweetalig) delen 16 tem 19 en losse uitgaven. 1965 - 1990. - Veertioen uitgaven van “La Vie Militaire” 1913 & 1914.

    Online only
  • #167

    Online only
    Dim. h: 6 - 27 cm
  • #154

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    Online only
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.

    Online only
    Dim. h: 40 cm
  • #156

    Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.

    Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #172

    Online only
  • #184

    Twee antieke paardenbitten, waarbij één van de Belgische artillerie.

    Online only
  • #185

    Een met gedreven metaal bekleedjuwelenkistje in Indische stijl.

    Online only
  • #181

    Online only
  • #168

    Zeven Franstalige strips van Asterix: - Le Papyrus de César - Asterix et la Transitalique - La fille de Vercingétorix - Asterix chez les Pictes - Le ciel lui tombe sur la tête - Le fils d’Asterix - Asterix chez Rahazade

    Online only
  • #178

    Een lot gebundelde uitgaven van “La dernière guerre” in acht delen. Jaren ‘70. Bijgevoegd “Une épopée de la resistance” in drie delen.

    Online only
  • #170

    Een lot van drie Franstalige boeken: - “Encyvlopédie des blindés”. Ed. Elsevier Séquoia. - “Histoire Militaire. De la hache de pierre à la guerre électronique”. Ed. Gründ. - “A bord d’ un vaisseau de guerre”. Ed. Gallimard.

    Online only
  • #179

    Online only
  • #106

    Een witmetalen hoorn op staander.

    Corne en métal blanc sur support.
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #163

    Online only
  • #182

    Een lot van vier Franstalige boeken: - “Le Palais de Bruxelles, huit siècles d’art et d’histoire”. - “Laeken. un chateau de l’Europe des Lumières”. - “Les Serres Royales de Laeken”. - “Bruxelles, cinq siècles de cartographie”.

    Online only
  • #176

    Een lot van 35 Franstalige boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog.

    Online only
  • #164

    Een tinnen bord uit de XIXde eeuw. En een lot tin en koper w.o. een snotneus.

    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #169

    “Historischer Schul-Atlas”. F. W. Dukgers. Ed. Velhagen & Klasing. Bielefeld & Leipzig, 1939.

    Online only
    Estimate: € 30 / 40

  • #40
    G. Wagener

    “Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.
    Online only
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95
    Fiolinesi

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 54 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1978

    “Enfants riant”. Lithographie. Signée et numérotée dans la planche 22/350.
    Online only
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #28
    Zupo

    “Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.
    Online only
    Dim. 13 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #20
    W. Farynhor

    “Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #124

    Online only
    Dim. h: 11 cm
  • #104
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #140

    Online only
  • #45
    P. Mertens

    “Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #12

    Twee Indische gouaches met personages.

    Deux gouaches indiennes aux personnages.
    Online only
    Dim. 40 x 19 en 28 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Online only
    Dim. 36 x 46 - 36 x 56 cm
  • #91

    Online only
    Dim. h: 26 & 45 cm

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00