Similar lots by type
-
#409Théophile Nicolet“Landschap met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#469Alfred Ost“Boerenpaard”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Cheval de trait”. Encre et aquarelle sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#292Alfons Van Beurden“Schepen”. Houtskool en aquarel op papier. Draagt een handtekening: Van Beurden
“Bateaux”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Van Beurden.No longer availableDim. 32 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#154Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Bloemenvaas”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Vase aux fleurs”. Fusain et aquarelle sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 56 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#134Edgard FarasynKoeien in de wei. Gemengde techniek op papier.
“Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22George Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966“Bij de schoenmaakster”. Een ingekleurde inkttekening op papier. Gesigneerd.
“Chez la cordonnière”. Dessin à l’encre coloré sur papier. Signé.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#162“Bomen”. Een pasteltekening. Gesigneerd. Glas gebroken.
“Arbres”. Pastel. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 33x 29 cmEstimate: € 150 / 180 -
#489Maurice Wyckaert“Abstract werk” Een lithografie. Getekend en gedateerd ‘80 en genummerd op 40 exemplaren buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée et datée ‘80 et numérotée sur 40 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#484S. Bervoets“Naakten aan het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nus au bord de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#732“Futuristische compositie”. Aquarel op zwart papier. Zonder signatuur.
“Composition futuriste”. Aquarelle sur papier noir. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534Lambert Laureys“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#689Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Katje”. Een potloodtekening met een gedichtje. Gesigneerd en gedateerd Kerstmis, 1946.
“Petit chat”. Dessin au crayon avec poème. Signé et daté Noël 1946.No longer availableDim. 9,5 x 8,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34M. Wimmer“Friedrich Bahnhof Berlijn”. Aquarel. Gesigneerd.
“Friedrich Bahnhof Berlin”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#694Henri Waumans“Jezuspoort te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Jezuspoort à Malines”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Lode De Maeyer“Stilleven met bloemen”. Gesigneerd Lod.
“Nature morte aux fleurs”. Signée Lod.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#654“Portret”. Een schets op papier. In XVIIe eeuws gesculpteerd kader.
“Portrait”. Croquis sur papier. Dans un cadre sculpté du XVIIe siècle.No longer availableDim. 32 x 25 (met kader)Estimate: € 200 / 300 -
#499“Moederschap”. Een lithografie. Artiestenproef. Naar Pablo Picasso.
“Maternité”. Lithographie. Epreuve d’artiste. D’après Pablo Picasso.No longer availableDim. 50 x 39,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Stilleven met fruit”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 50 / 100 -
#144“Na de jacht”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
“Après la chasse”. Pastel sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 42 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#29“De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.
“La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.No longer availableDim. 13,5 x 14,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#374Anto Carte“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Een kleurenlitho. gesigneerd binnen de plaat.
“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Litho en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#449Frans Masereel“Personages bij een boom”. Een inkttekening. Gemonogrammeerd.
“Personnages devant un arbre. Dessin à l’encre. Monogrammé.No longer availableDim. 6 x 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#472“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25 / 40 -
#332Louis Clesse“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#192Karel Ooms“Damesfiguren”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1870.
“Femmes”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1870.No longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 250 / 300 -
#509Jan CockxPeriod: 1891-1976“Havenzicht bij zonsondergang.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd aan de achterkant ‘66.
“Le port au crépuscule”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1966.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 100 / 140 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een fancy diamant van ± 1,47 ct.
une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et un fancy diamond de ± 1,47 ct.No longer availableDim. 5,86 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#199Frans SlagerPeriod: 1876-1953“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420 / 480 -
#276Blaylock, Longtown.Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotering. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200 / 300 -
#468Een aluminium schaalmodel van een raceauto uit de jaren ‘20.
Modèle d’une voiture de course des années ‘20 en aluminium.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#395SwarovskiEen ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met kristal. We voegen er een hartvormige hanger en een kruis waarvan twee steentjes ontbreken aan toe.
Chaîne et pendentif ainsi que boucles d’oreilles assortis sertis de cristal. Nous ajoutons un pendentif en forme de coeur et un crucifix dont deux petites pierres manquent.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#251Pelle (Maurice Pelgrims)“Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
“Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#300Een 18 karaats geel gouden parure bestaande uit een halssnoer, een paar oorbellen en een ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,25 ct. een centrale opaal van ± 6 ct. en parels. In de originele doosjes.
Parure extraordinaire en or jaune 18 ct comprenant un collier, une paire de boucles d’oreilles et une bague sertis de brillants ayant un poids totale de ± 2,25 ct et d’une opaline centrale de ± 6 ct et de perles. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. bruto 49,66 gEstimate: € 3500 / 4500 -
#247“Heilige Antonius met kind”. Een houten beeld met meerkleurig patina. Laat XVIIe eeuw.
“Saint-Antoine avec Enfant”. Sculpture en bois à patine polychrome. Fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#700Een reeks van vier stoelen van eikenhout met een gesculpteerd paneel tussen balustervormige spijlen in de rug en met gevlochten zit. We voegen er een vijfde, afwijkend model aan toe.
Suite de quatre chaises en chêne. Dossiers à panneau sculpté et balustres, sièges cannées. Nous ajoutons une cinquième siège d’un modèle différent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#761Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een zwarte vrouw.
Tirelire en fonte polychrome en forme d’une femme noire.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60

