Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Karakterkop’, olieverf op paneel. Getekend Leo Bunnens.
Leo Bunnens
Period: 1871-1960

‘Karakterkop’, olieverf op paneel. Getekend Leo Bunnens.

'Character face', oil on panel. Signed Leo Bunnens.
Dim. 35/47 cm
SKU: 1612250062.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #62
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #12
    J. Maes

    ‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    No longer available
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #39

    “Moeder en kind”, een schilderij, olieverf op paneel, naar de 19e eeuw, draagt handtekening.

    "Mother and Child", a painting, oil on panel, from the 19th century, with signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    No longer available
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102
    Alphonse Mora
    Period: 1891-1977

    ‘Werkpaarden in de steenbakkerij’, houtskool op paneel. Getekend Alphonse Mora.

    "Workhorses in the brickyard", charcoal on panel. Signed by Alphonse Mora.
    No longer available
    Dim. 98/131 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #142
    Arthur Kampf

    ‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    No longer available
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #29
    Ernest Denis

    ‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    No longer available
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. A 19th-century piece, signed. With damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #179

    ‘Landschap met ruine’, potloodtekening. Getekend F. De Braekeleer, ‘78.

    'Landscape with ruin', pencil drawing. Signed F. De Braekeleer, '78.
    No longer available
    Dim. 22/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #226

    Een bergère oorfauteuil met beige bekleding.

    A bergère ear armchair with beige upholstery.
    No longer available
    Dim. H 107, B 77, D 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173

    Een handgeknoopt oosters tapijt

    A hand-knotted oriental carpet.
    No longer available
    Dim. 360/470 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #249

    Een set van 2 persglazen kandelaars met vogels op de voet, gemerkt Val Saint Lambert. Toegevoegd een houten kandelaar met koperen deel.

    A set of 2 crystal candlesticks with birds on the base, marked Val Saint Lambert. Also included is a wooden candlestick with a copper part.
    No longer available
    Dim. h 27 cm (VSL)
    Estimate: € 40 / 60
  • #11

    Een paar verzilverde kandelaars met drie armen, Engelse stijl.

    A pair of silver-plated three-arm candlesticks, English style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    “Smid en zijn zoon”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Blacksmith and his son", a bronze sculpture on marble base, in the style of Moreau.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #261

    Een lot postzegels waaronder een goed gevuld (niet volledig) Davo album met een paar goede eerste pagina’s (niet volledig). Bijgevoegd een album met Sovjetpostzegels, en een lot Belgische ongebruikte zegels van rond 1960.

    A lot of stamps including a well-filled (not complete) Davo album with a few good first pages (not complete). Also included is an album with Soviet stamps, and a lot of unused Belgian stamps from around 1960.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #14
    Liydia Heyndels

    ‘Stilleven met bloemenvaas en kralen’, olieverf op doek. Getekend Heyndels Lydia.

    'Still life with flower vase and beads', oil on canvas. Signed Heyndels Lydia.
    No longer available
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Een Delfts klokstel in 3 delen, gemerkt B en NP. Met drakenornament boven op de klok.

    A 3-piece Delft clock set, marked B and NP. Featuring dragon ornament on top of the clock.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291
    Royal Copenhagen

    Een lot van 12 Royal Copenhagen porseleinen jaarbordjes, de jaren: 1964 - 1969 - 1972 - 1973 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1980 - 1981 - 1982 en 1985.

    A lot of 12 Royal Copenhagen porcelain annual plates, the years: 1964 - 1969 - 1972 - 1973 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1980 - 1981 - 1982 and 1985.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Een verguld messingen sac à perles-luchter in Empire-stijl, zes lichtpunten met vlamvormige gesatineerde glazen kapjes.

    A gilded brass sac à perles chandelier in Empire style, six light sources with flame-shaped frosted glass shades.
    No longer available
    Dim. h 115 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #194
    A. Grimberg

    ‘Landschap met kerk en bloesembomen’, olieverf op paneel. Getekend A Grimberg.

    'Landscape with church and blossoming trees', oil on panel. Signed by A. Grimberg.
    No longer available
    Dim. 40/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More