Similar lots by type
-
#107
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#126
“Elegante dames”. Twee ruitvormige eglomisécollages. Beide gemonogrameerd CH. P.
« Dames élégantes ». Deux collages églomisés en forme de losange. Les deux monogrammés CH. p.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 43 x 33 cmEstimate: € 60/100 -
#129
Van Dyck's Wife. Daughter of Earl Gowry.From a Picture by Ant. Van Dyck, In the Collection of His Excel.y S.r R.d Lyttelton Kn.t of the most Hon.ble Order of the Bath, Lieut.t General of His Majesty's Forces, and Gov.r of the Isl.nds of Guernsey &c. Voll. II. No. 53”. Ant. van Dyck Pinx.t. Boydell excudit. F. Bartolozzi del. et Sculpsit.Published July 18th 1770 by J. Boydell Engraver in Cheapside London.
La femme de Van Dyck. Fille d'Earl Gowry.à partir d'une photo par Ant. Van Dyck, dans la collection de Son Excel.y Sr Rd Lyttelton Kn.t de l'Ordre très honorable du Bain, Lieut.t général des forces de Sa Majesté et gouverneur des îles de Guernesey &c. plein. II. non. 53". Fourmi. van Dyck Pinx.t. Excuse Boydell. F. Bartolozzi del. et Sculpsit. Publié le 18 juillet 1770 par J. Boydell Engraver à Cheapside London.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 22,5 x 15,5 cmEstimate: € 50/70 -
#4
“Dame met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame au chien". Huile sur toile. Attribuée à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#132Jozef Van SnickPeriod: 1860 - 1945
“De drinkers”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1886 in de plaat. Vochtvlek onderaan.
"Les Buveurs". Une gravure. Signé et daté 1886 dans la planche. Tache d'humidité en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23,5 x 28 cmEstimate: € 25/35 -
#135
“Winters dorpstafereel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Scène de village d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 13 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#101
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
Abstrait. Une reproduction d'après une oeuvre de Marc André.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 46 x 38 cmEstimate: € 35/45 -
#120
“Antverpia”. Een herdruk van een XVIe eeuwse kaart. Ed. J.E. Buschmann te Antwerpen.
" Anvers ". Réimpression d'une carte du XVIe siècle. Éd. JE Buschmann à Anvers.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25 x 35,5 cmEstimate: € 40/50 -
#67Harold Van de PerrePeriod: 1912-1994
“Tijl Uilenspiegel”. Drie glas-in-loodramen. Gesigneerd.
"Tijl Ulenspiegel". Trois vitraux. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 54 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#128Julien Severin
“Stadszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de la ville". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#133Henri Seghers
“Zicht op oud Antwerpen”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 1886 binnen de plaat.
"Vue du vieil Anvers". Une sérigraphie. Signé et daté 1886 à l'intérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 26, 5 x 41,5 cmEstimate: € 30/35 -
#69Albert De VreePeriod: °1942
“Scheepswerf mercantile”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1984.
"Chantier Mercantile". Une gravure. Signée et datée 1984.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 33 x 24 cmEstimate: € 25/40 -
#95Y. Dereume
“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#134
Een lot van vier XIXe eeuwse lithografieën met betrekking tot Antwerpen.
Lot de quatre lithographies XIXème liées à Anvers.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#131
“Zicht op Burcht”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
"Vue du Château". Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#8Rimowycz
“Speels bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nature morte joyeuse de fleurs". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 39 cm x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#57
Een Thais naaldwerk met gouddraad en glazen pareltjes.
Un ouvrage thaïlandais avec du fil d'or et des perles de verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 42 x 38 cmEstimate: € 35/45 -
#50Jan Van IerselPeriod: 1882 - 1966
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
"Vue de Bruges". Huile sur toile. Signée et datée 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 57 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#60Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Portaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portail". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 34 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#30Erika Chaffart
“Hond in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Chien dans un paysage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 68 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#108
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gedateerd 1886. Kleine restauratie.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 42 x 32 cmEstimate: € 60/100 -
#63F. Dartet
“Zomers kerkzichtje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
"Vue de l'église d'été". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 32 cm x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#51
“De levensdans”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘J.S.D.L.’.
"La danse de la vie". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'JSDL'.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 58 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#28
“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Signatuur onleesbaar.
"Vue sur la rue". Peinture à l'huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 19 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#88
“Lezende dame in salon.” Olieverf op doel. Restant van signatuur.
Dame lisant dans un salon. Huile sur cible. Restes de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 60/80 -
#35J. Lambert
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée. Quelques réparations.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 38 x 46 cmEstimate: € 100/150