Similar lots by type
-
#185
Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster. Enkele kleine schilfers.
Une Vierge à l'Enfant en plâtre polychrome. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 30/40 -
#277
Een porseleinen lampenvoet met een meerkleurig bloemendecor in met goud omzoomde cartouche op rode fond en met verguld bronzen voet. Kleine schilfers aan de basis.
Pied de lampe en porcelaine à décor floral polychrome dans un cartouche doublé or sur fond rouge et à socle en bronze doré. Petits éclats à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 36 cm (z.k.)Estimate: € 25/35 -
#230
Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.
Deux vases en majolique, ornés d'un décor floral.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#279Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#270
Een XIXe eeuwse vaas van Cantonporselein, gemonteerd als lampenvoet. Barst bovenaan.
Vase en porcelaine de Canton XIXe siècle monté en pied de lampe. Fêlé vers le haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 35,5 cmEstimate: € 20/40 -
#265
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en een vlinder.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un papillon.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 35/50 -
#297
Twee bruin lederen reiskoffers.
Deux valises en cuir marron.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 35/45 -
#274
Een vierhoekige schotel van Japans porselein met geribde vleugel. XIXe eeuw. gerestaureerd.
Plat quadrangulaire en porcelaine du Japon à aile côtelée. XIXème siècle. Restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25,5 x 28 cmEstimate: € 30/40 -
#104
Een gedraaid notenhouten spinnenwiel met benen spaakjes.
Un rouet en noyer torsadé avec des rayons en os.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 54 cmEstimate: € 35/45 -
#236
Een kopje en schoteltje van eierschaalporselein met decor van een rode en gouden draak op groene fond. Onderaan gemerkt.
Tasse et soucoupe en porcelaine coquille d'oeuf à décor d'un dragon rouge et or sur fond vert. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 10 & 14 cmEstimate: € 25/35 -
#260
Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.
Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#210
Een vaasje en een gemberpotje van meerkleurig Chinees porselein.
Un vase et un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 12 & 19 cmEstimate: € 30/40 -
#245
Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.
Un bol en cristal incolore taillé avec base en argent 800‰.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 35/40 -
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#154
Een messingen staande lamp met kleurloos glas.
Un lampadaire en laiton avec verre clair.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 172 cmEstimate: € 15/20 -
#268
Een lot bestaande uit een ingekaderd orderboekje van Honeywell uit 1947, een verzilverd truweel, naar aanleiding van de eerstesteenlegging van het Honeywellcomplex te Evere en twee eerstedagsuitgaven van een postzegel uit 1960 n.a.v. de maanlanding.
Lot composé d'un carnet de commandes en coffret de Honeywell de 1947, d'une truelle en métal argenté, à l'occasion de la pose de la première pierre du complexe Honeywell à Evere et de deux numéros du premier jour d'un timbre-poste de 1960 à l'occasion de l'alunissage.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 30/40 -
#152
Een witgepatineerde armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil de style Louis XV patiné blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#145
Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein in de vomr van een man met een vaas.
Figurine en porcelaine chinoise multicolore en forme d'homme avec un vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/45 -
#96
Een lot antieke verguld bronzen onderdelen van een pendule.
Lot de pièces anciennes en bronze doré d'une pendule.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Estimate: € 25/35 -
#225
Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.
Vase en cristal ocre jaune à décor taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#109
Een houten armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois de style Louis XVI.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#39
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 30 cmEstimate: € 25/50 -
#293Eric Correwyn
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#207
Een Limogesporseleinen bordje met een handgeschilderd verguld decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de onderkant.
Une assiette en porcelaine de Limoges avec un décor doré peint à la main. Marquée sur le dessous. Très petit éclat sur le dessous.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#294Edwig Goyvaerts
“De Studio”. Potloodschets. Gesigneerd en gedateerd 1972 en met opdracht.
The Studio . Croquis au crayon. Signé et daté 1972 et avec dédicace.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 17 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#94
Een oude messing/brons patrijspoort.
Un vieux hublot en laiton / bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. Ø: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#25
Een lotje, bestaande uit een achthoekig gelakt juwelendoosje met slotje in de vorm van een schildpad, twee smeedijzeren kandelaars en twee juwelenhangertjes in de vorm van paspopjes.
Petit lot, composé d'un coffret à bijoux octogonal en laque avec fermoir en écaille, de deux bougeoirs en fer forgé et de deux pendentifs bijoux en forme de mannequins.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6, 21 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#209
Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee kannetjes en twee glazen op voet.
Lot de verre de Murano coloré, composé de deux pichets et de deux verres à pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23,5 - 32 cmEstimate: € 50/60 -
#150
Een reeks van vier Engelse stoelen.
Une série de quatre chaises anglaises.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/160 -
#288Böhm
“Pater met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Père aux bouteilles. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#47H. Robel
“Stilleven met Oost-Indische kers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux capucines". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 30/60 -
#269
“Blue-Winged Teal”, “Brown Pelican” & “Arctic Stern”. Drie reproducties met vogels. De laatste met lichte vochtschade aan de zijkant.
Sarcelle à ailes bleues, Pélican brun & Sterne arctique. Trois reproductions avec des oiseaux. La dernière avec de légers dégâts d'humidité sur le côté.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 43 cmEstimate: € 20/30 -
#177
Twee houten sigarenvormen. Karl Hart. Swetzingen.
Deux formes à cigares en bois. Karl Hart. Swetzingen.No longer availableOnline onlyDim. l: 56 cmEstimate: € 40/50 -
#157
Een messingen bel.
Une cloche en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 15/25 -
#86
Een vierkant hardhouten tafeltje met groen marmeren blad. Schilfer aan het blad.
Une table carrée en bois dur avec une tablette en marbre vert. Eclat à la tablette.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 45 x 50 x 50 cmEstimate: € 20/30