Similar lots by type
-
#265
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en een vlinder.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un papillon.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 35/50 -
#236
Een kopje en schoteltje van eierschaalporselein met decor van een rode en gouden draak op groene fond. Onderaan gemerkt.
Tasse et soucoupe en porcelaine coquille d'oeuf à décor d'un dragon rouge et or sur fond vert. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 10 & 14 cmEstimate: € 25/35 -
#277
Een porseleinen lampenvoet met een meerkleurig bloemendecor in met goud omzoomde cartouche op rode fond en met verguld bronzen voet. Kleine schilfers aan de basis.
Pied de lampe en porcelaine à décor floral polychrome dans un cartouche doublé or sur fond rouge et à socle en bronze doré. Petits éclats à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 36 cm (z.k.)Estimate: € 25/35 -
#245
Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.
Un bol en cristal incolore taillé avec base en argent 800‰.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 35/40 -
#270
Een XIXe eeuwse vaas van Cantonporselein, gemonteerd als lampenvoet. Barst bovenaan.
Vase en porcelaine de Canton XIXe siècle monté en pied de lampe. Fêlé vers le haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 35,5 cmEstimate: € 20/40 -
#293Eric Correwyn
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#39
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 30 cmEstimate: € 25/50 -
#185
Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster. Enkele kleine schilfers.
Une Vierge à l'Enfant en plâtre polychrome. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 30/40 -
#104
Een gedraaid notenhouten spinnenwiel met benen spaakjes.
Un rouet en noyer torsadé avec des rayons en os.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 54 cmEstimate: € 35/45 -
#268
Een lot bestaande uit een ingekaderd orderboekje van Honeywell uit 1947, een verzilverd truweel, naar aanleiding van de eerstesteenlegging van het Honeywellcomplex te Evere en twee eerstedagsuitgaven van een postzegel uit 1960 n.a.v. de maanlanding.
Lot composé d'un carnet de commandes en coffret de Honeywell de 1947, d'une truelle en métal argenté, à l'occasion de la pose de la première pierre du complexe Honeywell à Evere et de deux numéros du premier jour d'un timbre-poste de 1960 à l'occasion de l'alunissage.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 30/40 -
#274
Een vierhoekige schotel van Japans porselein met geribde vleugel. XIXe eeuw. gerestaureerd.
Plat quadrangulaire en porcelaine du Japon à aile côtelée. XIXème siècle. Restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25,5 x 28 cmEstimate: € 30/40 -
#154
Een messingen staande lamp met kleurloos glas.
Un lampadaire en laiton avec verre clair.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 172 cmEstimate: € 15/20 -
#152
Een witgepatineerde armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil de style Louis XV patiné blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#230
Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.
Deux vases en majolique, ornés d'un décor floral.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#279Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#210
Een vaasje en een gemberpotje van meerkleurig Chinees porselein.
Un vase et un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 12 & 19 cmEstimate: € 30/40 -
#225
Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.
Vase en cristal ocre jaune à décor taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#260
Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.
Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#109
Een houten armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois de style Louis XVI.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#297
Twee bruin lederen reiskoffers.
Deux valises en cuir marron.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 35/45 -
#145
Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein in de vomr van een man met een vaas.
Figurine en porcelaine chinoise multicolore en forme d'homme avec un vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/45 -
#96
Een lot antieke verguld bronzen onderdelen van een pendule.
Lot de pièces anciennes en bronze doré d'une pendule.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Estimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#97René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“Rivierenhof”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1968.
Rivierenhof . Huile sur panneau. Signé et daté 1968 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 28 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#205
Een album met 170 antieke postkaarten.
Un album de 170 cartes postales anciennes.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 150/200 -
#53
“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#98Pagoda Brand
Een kleine kalebasvormig rijstwijnkruikje van celadonkleurig porselein.
Petit pichet à vin de riz en forme de calebasse en porcelaine couleur céladon.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#166
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30 -
#110
Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 34 x 24 & 38 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#49
“Zeeman met pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marin à la pipe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 30/40 -
#257Felix Timmermans
Negen boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Neuf livres de l'auteur ou liés à son œuvre.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 50/80 -
#171
Een hallamp met kap van blauw glas, versierd met kraaltjes.
Une lampe d'entrée avec un abat-jour en verre bleu, décoré de perles.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#290Huysmans
“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
“Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21 cmEstimate: € 35/50 -
#131
Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 33 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#129Y. Hiero
Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 200/300