Other lots in this auction
-
#38Een beertje, een marionet en een pierrot.
Un ours, une marionnette et un pierrot.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 40 -
#99Een lot varia, bestaande uit twee getorste kandelaars (één beschadigd), een brievenrekje en twee metalen ballen.
Un lot d'objets divers, composé de deux bougeoirs torsadés (dont un abîmé), un porte-lettres et deux boules métalliques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#228E. Millet“Bergkerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Eglise de montagne. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Boch for Royal SphinxEen aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#153Maria Rombouts“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158Mez. Nickmans“Stilleven met appels”. Houtskool op papier. Gesigeerd.
Nature morte aux pommes. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cmEstimate: € 50 / 70 -
#143Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur paneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200Drie grote en drie kleine coupes van kleurloos geslepen kristal met een stermotief.
Trois grandes et trois petites coupes de cristal taillé clair avec un motif en étoile.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21,5 & 15 cmEstimate: € 150 / 160 -
#296“Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945”. Ed. Jules Tallandier. In vier delen.
Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945 . Ed. Jules Tallandier. En quatre volumes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#177Een lot zilveren oorbellen bezet met parels en markasiet en fantasiestenen.
Lot de boucles d'oreilles en argent serties de perles et marcassite et pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyDim. 12,93 gEstimate: € 30 / 50 -
#246WiskemannEen incompleet verzilverd metalen bestek in ménagère, bestaande uit:- tweedelig slabestek.- 6 visvorken, 10 vismessen.- 9 kleine messen, 12 grote messen- 8 lepels- 7 kleine vorken, 12 grote vorken- een sauslepeltje.
Un couvert en métal argenté incomplet en ménagère, composé de : - couverts à salade en deux parties. - 6 fourchettes à poisson, 10 couteaux à poisson. - 9 petits couteaux, 12 grands couteaux - 8 cuillères - 7 petites fourchettes, 12 grandes fourchettes - une cuillère à sauce.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#5Een geglazuurd Perzisch aardewerken flesje met meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Une bouteille en faïence persane émaillée à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40

