#29Een lot van zes keukenpotten van Vlaams aardewerk. Verschillende deksels beschadigd.
#260Een gevarieerd lot glaswerk.
Un lot varié de verrerie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#53Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#70“Panneschuiten”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1910.
“Cobles”. Aquarelle et encre sur papir. Monogrammée et datée 1910.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#229Jan Hendrickx“Naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/12 en 1/12 buiten de plaat.
“Nus”. Lithographie. Signée et numérotée 3/12 et 1/12 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88Een antieke koffiemolen. Beschadiging aan het messing.
#25“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
#269Erika Chaffart“Wezen”. Tekening. Gesigneerd.
“Créature”. Dessin. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#59Een antieke Quanyin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine-porselein. Gerestaureerd, overschilderd en kleine beschadiging aan de tiara en de hand.
#120Een zilveren ring bezet met een grote barnsteen van +- 20 ct.
Une bague en argent sertie d'un gros ambre de +- 20 ct.No longer availableOnline onlyDim. 10,60 gEstimate: € 80 / 150 -
#243Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.
Plat et assiette en faïence de l’Est. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 & 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#85Een recente vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Un vase récent en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 36,5 cmEstimate: € 25 / 35