‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.

'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers.
Online only
Dim. 50/40 cm
SKU: 2710250127.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 October 2025 22:00
Catalogue #127
Estimate: € 20 / 30

  • #183
    Prosper De Roover
    Period: 1899-1974

    “Boerin bij de open haard”. Fotolitho. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Peasant Woman by the Fireplace." Photolithograph. Signed outside the plate.
    Online only
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #181

    ‘Vrachtschepen op de Schelde’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend.

    ‘Cargo ships on the Scheldt’, oil on canvas. Illegibly signed.
    Online only
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #278

    “Marie-Antoinette”, een miniatuurtje in een benen lijstje.

    "Marie Antoinette," a miniature in a bone frame.
    Online only
    Dim. 13.5 x 12 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #233
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ’Winterlandschap met ondergaande zon’, olieverf op paneel. Getekend; L. Jordaens.

    'Winter landscape with setting sun', oil on panel. Signed; L. Jordaens.
    Online only
    Dim. 38/43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #96

    Twee cloisonné vaasjes en vier geëmailleerde asbakjes met speelkaartmotief.

    Two cloisonné vases and four enameled ashtrays with playing card motif.
    Online only
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #228
    Theo Mariëns

    ‘Abstract portret in roodtinten’, acryl op doek. Getekend, 1994.

    ‘Abstract portrait in shades of red’, acrylic on canvas. Signed; Theo Mariëns, 1994.
    Online only
    Dim. 30/20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #213

    “Hond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd S. Hessels en gedateerd 10-09-1931.

    "Dog," a painting, oil on canvas, signed S. Hessels and dated 10-09-1931.
    Online only
    Dim. 51 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Studie van rustende Siciliaanse landarbeiders. Potlood op papier. XIXde eeuw.

    Study of resting Sicilian farm workers. Pencil on paper. 19th century.
    Online only
    Dim. 15 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #220
    G. Rossau

    ‘Weids landschap’, olieverf op doek. Getekend; Rossau.

    ‘Expansive landscape’, oil on canvas. Signed; Rossau.
    Online only
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    ‘Het Eilandje’, studie in olieverf op paneel. Niet getekend. Met een beetje schade.

    'The Little Island', study in oil on panel. Not signed. With some damage.
    Online only
    Dim. 53/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212

    “Scheepswerf”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Shipyard", a painting, oil on canvas, signed.
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97

    Vijf beeldjes van porselein. Een putto met een wereldbol, een moeder met kind, een kandelaar met personage, twee paters en een monochroom groepje van twee kinderen met een kooi.

    Five porcelain figurines. A putto with a globe, a mother with child, a candelabra with a figure, two monks, and a monochrome group of two children with a cage.
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #196
    D. Denis

    “Paardenkar op een besneeuwde landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Horse-drawn cart on a snowy country road". Oil on panel. Signed.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #153

    “Sidney Shipping Co”, een houten kader met maritiem thema.

    "Sidney Shipping Co", a wooden frame with a maritime theme.
    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #190
    Louis Wattiez

    ‘Kosmische kunst’, gemengde techniek op paneel. Getekend; L. Wattiez.

    ‘Cosmic art’, mixed media on panel. Signed; L. Wattiez.
    Online only
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111

    Vier stuks monochroom wit porselein, een vaasje, een kandelaar met personage, een Guanyin en een pelikaan.

    Four pieces of monochrome white porcelain, a vase, a candlestick with a figure, a Guanyin, and a pelican.
    Online only
    Estimate: € 40 / 45
  • #100

    Een art deco kandelaar met drie lichtpunten van hout en aluminium. Jaren dertig.

    An Art Deco candlestick with three light points made of wood and aluminum. Dating back to the thirties.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #227

    ‘Stilleven met metronoom en fruitschaal’, olieverf op schilderspaneel. Getekend; M. Straasheym, ‘52.

    'Still life with metronome and fruit bowl', oil on painter's panel. Signed; M. Straasheym, '52.
    Online only
    Dim. 33/25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #204
    L. Brangers

    ‘De Valse Noot’, olieverf op paneel met de voorstelling van een vioolspelende aap. Getekend L. Brangers.

    'The False Note', oil on panel depicting a violin-playing monkey. Signed L. Brangers.
    Online only
    Dim. 27/19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176
    T. Kamurna

    ‘Portret van een krijger met strijdbijl en pluimenhoofdtooi’ acryl op doek. Getekend T. Kamurna.

    ‘Portrait of a warrior with battle-axe and feather headdress’ acrylic on canvas. Signed; T. Kamurna.
    Online only
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #157

    “Drie poesjes”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Verheyen.

    "Three kittens," a painting, oil on canvas, signed A. Verheyen.
    Online only
    Dim. 23 x 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #232
    Cor Van Reken

    ‘Landschap bij stormweer’, olieverf op doek. Getekend; C. V. Reken.

    ‘Landscape in Stormy Weather’, oil on canvas. Signed; C. V. Reken.
    Online only
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #174

    “Winters hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Winter farm view", a painting, oil on canvas, signed.
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #141

    Een Imari porseleinen vaas, gemonteerd als lamp. Messingen montuur. Medio XXste eeuw.

    An Imari porcelain vase, mounted as a lamp. Brass frame. Mid-20th century.
    Online only
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #251
    Germaine Brus
    Period: °1915

    “Liggend naakt.” Potlood op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘81.

    "Standing nude." Pencil on paper. Signed. Dated '81.
    Online only
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #167
    Gerard Gaudaen
    Period: 1927-2003

    ‘Zeekrab’, een monochrome houtsnede. Getekend; Gaudaen G. Nr. 13 uit een oplage van 25 exemplaren. Het glas van de kader is gebarsten.

    ‘Seacrab’, a monochrome woodcut. Signed; Gaudaen G. No. 13 from an edition of 25 copies. The glass of the frame is cracked.
    Online only
    Dim. 27/32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #229

    Een bolvormige vaas van meerkleurig Bergens aardewerk. Decor 302. Onderaan gemerkt, met een barst in de kraag.

    A spherical vase made of multicolored Bergens pottery. Decor 302. Marked at the bottom, with a crack in the neck.
    Online only
    Dim. Hoogte 22, Ø 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #63

    Een set van vier borrelglaasjes, versierd met geëmailleerde varkentjes. Maataanduidingen voor; ladies, gentlemen, kleine en grote varkens.

    A set of four shot glasses, decorated with enameled pigs. Measurements for; ladies, gentlemen, small and large pigs.
    Online only
    Dim. Hoogte 9, Ø 5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #30
    Geneviève Duboul
    Period: 1913 - 2007

    “Kleurrijke vogel”, een groot meerkleurig keramisch sierbord, onderaan gesigneerd.

    "Colorful bird", a large multicolored ceramic decorative plate, signed at the bottom.
    Online only
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #264

    Een antieke verrekijker, R Duviere Toulon fournisseur de la marine.

    An antique binoculars, R Duviere Toulon supplier to the navy.
    Online only
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #260

    Een oude koperen processiekroontje.

    An old copper procession crown.
    Online only
    Dim. Ø 17 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #51
    Dufaux - Renaud

    Een lot Jessica Blandy strips. Nr. 1-10, 12-17, 20-23 en ‘Het dossier’. Uitgegeven door Dupuis.

    A lot of Jessica Blandy comics. Nos. 1-10, 12-17, 20-23, and 'The File'. Published by Dupuis.
    Online only
    Dim. A4
    Estimate: € 20 / 30
  • #1

    Een gesculpteerd houten beeld van een zittende man, polychroom.

    A carved wooden statue of a seated man, polychrome.
    Online only
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #208
    Michel Verzwyvel

    "Young boy with dog", mixed media on paper. Signed; Michel Verzwyvel, 1844.
    Online only
    Dim. 17/12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #219
    Lex Grobben

    “San Francisco, schoenen en terras”. Litho. D.d. 1981.

    "San Francisco, shoes and terrace". Lithograph. Dated 1981.
    Online only
    Dim. 98 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #136

    Een betonnen tuinsokkel.

    A concrete garden pedestal.
    Online only
    Dim. h 17 x Ø 32 cm
    Estimate: € 15 / 25

Online Only Varia 27 Oktober 2025

27 October 2025 22:00