#303C. Castagne“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
"Marina." Watercolor on paper. Signed, dated '37.No longer availableOnline onlyDim. 25,5 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#88Henri H.D.V.De Vooght“De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.
"The shoemaker". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1917. Small damage.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#362Louis Leijs“Voorzight eene Vitrin”. Een technische tekening uit 1911.
#366R. De Coster“Zittende jonge vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
#178Edw. Van Looy“Open bosdeel met waterpartij”. Olieverf op doek. Gesigneerd Van Looy Edw..
#64B. Siereveld‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
#402“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
#132“La Laitière”. Een gravure op papier.
"Multicolored cityscape". Mixed media on panel. Signed Torfs.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 10 / 20 -
#247P. Steyaert“Paysage Automne”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#385Benoit“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing Ships at Sea". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80