Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Katvrouw”. Beeldje van veelkleurig Russisch porselein.
Dimitrov

“Katvrouw”. Beeldje van veelkleurig Russisch porselein.

”Femme-chat”. Une statue polychrome russe en porcelaine.
Online only
Dim. H. 24 cm
SKU: 1412200207.
Auction day: 14 December 2020 22:00
Catalogue #207
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #223

    14 boeken. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 delen. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Lederen rug (brandschade aan 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 delen. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. De meeste met vochtschade.

    14 livres. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 parties. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Dos en cuir. (dégât de feu aux 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 parties. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. La plupart avec dégâts d’humidité..
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 150 / 200
  • #232

    Een schouwversiering van Staffordshire-aardewerk met twee personages naast een klok.

    Une décoration de cheminée en faïence Staffordshire, deux personnages et une pendule.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #60

    Een lot van zes verschillende gelakte Aziatische houten doosjes, waarbij één met jade plaquette in het deksel.

    Un lot de six boîtes en bois asiatiques laquées différentes, une avec une plaque de jade dans le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 14 - 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #66

    Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met een meisje met bloemenmand.

    Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore, décoré d'une fille avec un panier de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #75

    Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.

    Une plaque murale en bronze doré à décor en relief. Comme support de meuble.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #77
    Pe. De. (Pieter Dienes)

    Een oude koffiemolen.

    Un vieux moulin à café.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #203

    Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.

    Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à col en poterie Satsuma. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #237

    Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.

    Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #96

    Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.

    Beaucoup de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #252

    Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #172

    Twee reproducties naar Saverys. We voegen er een ingekleurde ets van Luigini aan toe. Genummerd 151/350.

    Deux reproductions d’après Saverys. Nous ajoutons une eau-forte par Luigini numérotée 151/350.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online-Only Veiling van 14 december 2020

Op Maandag 14 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday December 14th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

14 December 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More