Other lots by Martin
Similar lots by type
-
#74
“Siervaas met putti in trompe l’oeil”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Vase décoratif avec putti en trompe l'oeil . Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#529Colben
“Paard in rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Cheval en rouge . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 102 x 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#589Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005
“Kip”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Poule . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164
“De dronkaard”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Oekraïense school.
L'ivrogne . Huile sur toile. Signé. École ukrainienne.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 320 / 360 -
#494B. Long
“Fantasiedieren”. Gemengde techniek met acryl op papier. Gesigneerd.
Animaux fantastiques . Technique mixte avec acrylique sur papier. Signé.No longer availableDim. 69 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#94L. Douven
“Ijspret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Plaisir d’hiver. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#544Redo
“Liggende vrouw met ontblote borst”. Olieverf op concaaf paneel. Gesigneerd.
Femme allongée torse nu . Huile sur panneau concave. Signé.No longer availableDim. 80 x 120Estimate: € 400 / 500 -
#244Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942
“Stilleven met gele rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux roses jaunes . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#109
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Nature morte aux oignons . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#139René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La rade d'Anvers . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#239René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Havenzicht”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Vue du port . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69Mathilde du Monceau de BergendaelPeriod: 1875 - 1952
“Bosdreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Allée dans le bois . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169C. L. Gavre
“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur planche de peintre. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#79Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Landbewerkers aan een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ouvriers agricoles dans une ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#352
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd links onderaan.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé illisiblement en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#179Julien Stappers
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 550 / 600 -
#242
“Petrus”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw.
St-Pierre . Huile sur toile. XVIIème siècle.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#32
“Winters rivierlandschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver avec saules têtards . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 35 / 40 -
#192Léon DansaertPeriod: 1830 - 1909
“Huiselijk geluk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le bonheur domestique . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#334Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op het Zimmerplein te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Vue de la Zimmerplein à Lier . Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#119
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Achter glas.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Sous verre.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#342Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Oude Schelde te Weert”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts boven en op de verso gedateerd 1983.
Oude Schelde in Weert . Huile sur panneau. Signée en haut à droite et datée 1983 au dos.No longer availableDim. 42 x 37 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#691
Twee documentatieboeken:- “Living marble. Belgian sculptors 1800 - 1930”. Paul Verbraeken. Ed. Artimo. Brussel, 2017. Genummerd exemplaar.- “Azulejos”. Uitgave naar aanleiding van Europalia 1991.
Deux livres de documentation: - Marbre vivant. Sculpteurs belges 1800 - 1930 . Paul Verbraeken. Ed. Artimo. Bruxelles, 2017. Exemplaire numéroté. - Azulejos . Publication pour Europalia 1991.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#52
Een triptiek met reproducties naar de Aanbidding der Koningen.
Un triptyque avec des reproductions de l'Adoration des Mages.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#268Goebel, Germany
“The florist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 349/0.
The florist . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 349/0.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134
“Damesportret”. Doek. XIXde eeuw.
Portrait de femme . Toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#66
Een eikenhouten tafel met vier balusterpoten, versierd met acanthusbladeren en in verbinding.
Une table en chêne à quatre pieds balustre, décorée de feuilles d'acanthe et en liaison.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#471
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met tekst op de achterkant.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un paysage et avec texte au dos.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#495
1 gouden munt van 3000 rupees, “Conservation”. Verso: schroefhoorngeit. Au 900/1000. Pakistan.
1 pièce d'or de 3000 roupies, Conservation . Verso: Markhor. Au 900/1000. Pakistan.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700 / 3200 -
#206
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan.
Une armoire en chêne à deux portes avec trois tiroirs en bas.No longer availableDim. 205 x 165 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279
“Zicht op de haven van Rotterdam”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du port de Rotterdam . Aquarelle et fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 73 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#166
Een Vlaamse eikenhouten kussenkast met drie gebeeldhouwde hoofdjes in de bovenste gordel. Omstreeks 1800.
Armoire flamande en chêne avec trois têtes sculptées dans la ceinture supérieure. Deux portes aux coussins. Vers 1800.No longer availableDim. 200 x 180 x 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#198Eugène LaurentPeriod: 1832 - 1898
“La pêcheuse”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
La pêcheuse . Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 450 / 600 -
#415
1 paar geelgouden manchetknopen 18 K met munten “Boudewijn I”. Au 900/1000. België 1965. In etui.
1 paire de boutons de manchette en or jaune 18 kt avec pièces de monnaie Baudouin I . Au 900/1000. Belgique 1965. Au cas.No longer availableDim. 34,30 gEstimate: € 600 / 700