Similar lots by type
-
#284A. Polfliet“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#190W. Gerlo“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 101 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#167“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#160“Joris en de draak” en “Jesus aan het kruis”. Twee werken van geschilderd glas.
« Joris et le dragon » et « Jésus sur la croix ». Deux œuvres en verre peint.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 29 cm & 16 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#198G. Gordon“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#54Jos Bogaerts“Zicht op kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
"Vue de l'église". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableOnline onlyDim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#246“Drie bomen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
"Trois arbres". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#53“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#162“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151“Dames portret”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
"Portrait de dames". Huile sur toile marouflée.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#230“Landschap met jager en hond”. Olieverf op paneel.
"Paysage avec chasseur et chien". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#79“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.
"Nature morte florale". Huile à bord. Signé 'Guillaume'.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#170L. Heyns“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#187Adèle Koekkoek“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128Jeanne Demaret“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
#265Willy Vandekerckhove“Landschap met kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage avec église". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#88“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Portrait de femme". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169“Jongen met viool”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Garçon au violon". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#256A. Broekaart“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#267“Le maître de guitare”. Een XIXe eeuwse gravure.
Le maître de guitare. Une gravure du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 36 cmEstimate: € 45 / 50 -
#11Een meerkleurig aardewerken designbord.
Une assiette design en faïence multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø 43 cmEstimate: € 20 / 35 -
#264Ant. Sluyckx“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#115Een lot bestaande uit vijf vazen van groen, wit en blauw ruw gemaakt mondgeblazen glas.
Lot composé de cinq vases en verre soufflé brut vert, blanc et bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 35 / 50 -
#98Twee opgehoogde miniatuurportretjes.
Deux portraits miniatures en relief.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#107Een paar verguld metalen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
Paire d'appliques en métal doré de style Louis XVI.No longer availableOnline onlyDim. l: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#16Een Duits messingen stolpklokje.
Une cloche allemande en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#168Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en reliëfdecor. Zeer lichte randschade bovenaan.
Vase en faïence belge à glaçure polychrome et décor en relief. Très légers dommages aux bords sur le dessus.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#51“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20 / 25 -
#27Twee verzilverd metalen sigarettendoosjes, waarbij één met afbeelding van Brabo en één met de kathedraal.
Deux étuis à cigarettes en métal argenté, l'un à l'effigie de Brabo et l'autre à la cathédrale.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#117Een vaas van rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen decor.
Un vase en cristal de Bohème doublé rouge à décor taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 27,5 cmEstimate: € 30 / 40

