Similar lots by type
-
#167
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#170L. Heyns
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#230
“Landschap met jager en hond”. Olieverf op paneel.
"Paysage avec chasseur et chien". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/50 -
#79
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.
"Nature morte florale". Huile à bord. Signé 'Guillaume'.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/45 -
#169
“Jongen met viool”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Garçon au violon". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#53
“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#160
“Joris en de draak” en “Jesus aan het kruis”. Twee werken van geschilderd glas.
« Joris et le dragon » et « Jésus sur la croix ». Deux œuvres en verre peint.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 23 x 29 cm & 16 x 18 cmEstimate: € 35/45 -
#128Jeanne Demaret
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 38 x 31 cmEstimate: € 25/40 -
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#198G. Gordon
“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 17 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#88
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Portrait de femme". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 57 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#284A. Polfliet
“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#54Jos Bogaerts
“Zicht op kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
"Vue de l'église". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#246
“Drie bomen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
"Trois arbres". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 18 x 15 cmEstimate: € 30/40 -
#187Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#151
“Dames portret”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
"Portrait de dames". Huile sur toile marouflée.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 22 x 17 cmEstimate: € 40/50 -
#190W. Gerlo
“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 101 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#265Willy Vandekerckhove
“Landschap met kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage avec église". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 19 x 24 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#145Villeroy & Boch Luxembourg
“Saut de Lit”, “Climats” en “Anbetung der Hirten”. Twee kleine en twee grote porseleinen bordjes met diverse meerkleurige decors.
« Saut de Lit », « Climats » et « Anbetung der Hirten ». Deux petites et deux grandes assiettes en porcelaine à divers décors multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/40 -
#108Baek & sons, London
Een oude bolhoed in hoedendoos
Un vieux chapeau melon dans une boîte à chapeauNo longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 35/45 -
#257Claude Zographos
“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
“Cailles” . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#245Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#171
Een antiek spiegeltje in verguld houten lijst met spiegelglas.
Un miroir ancien dans un cadre en bois doré avec verre miroir.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 39 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#234
Een klein houten stoeltje.
Une petite chaise en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 54 cmEstimate: € 15/25 -
#182
twee prenten met geishas, een japans nachttafereel en een bruggetje in een japanse tuin. Vier ingekleurde pentekeningen op papier.
deux estampes avec des geishas, une scène de nuit japonaise et un pont dans un jardin japonais. Quatre dessins à la plume de couleur sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 34 x 10 cm, 18 x 11 cm, 24 x 15 cm & 9 x 14 cmEstimate: € 30/35 -
#80
Een groen geglazuurd porseleinen ei, met vergulde ornamenten.
Un œuf en porcelaine émaillée verte, avec des ornements dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 7 cmEstimate: € 15/25 -
#2Larucci, Italy
Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 25 cmEstimate: € 25/35 -
#243Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.
« Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#228
Een antiek houten spinnewiel.
Un ancien rouet en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 10/15 -
#249
Een eikenhouten dagobert stoel.
Une chaise dagobert en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 35/45