“Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Dieltjens.
J. Dieltjens

"Church Interior", a painting, oil on canvas, signed J. Dieltjens.
Dim. 100 x 75 cm
SKU: 2810250352.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #352
Estimate: € 80 / 120

Other lots by Dieltjens

  • #362
    J. Dieltjens

    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #175
    Frederick Remington

    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #456

    Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #483

    Een vintage bureaulamp, rood en chromé metaal.

    A vintage desk lamp, red and chrome metal.
    Dim. h 40 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #463

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #469

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481

    Een oude Duitse bajonet, model 1871.

    An old German bayonet, model 1871.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #477

    Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.

    A wooden tea cabinet with removable tray and glass display doors.
    Dim. 74x45x65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #473

    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #435

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #479

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Ghoum tapijt met een voorstelling van een jachttafereel.

    A hand-knotted silk Persian Ghoum carpet depicting a hunting scene.
    Dim. 150 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #189
    René De Pauw

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180

  • #140

    Een platina broche en of hanger bezet met een centrale diamant van +- 0,54 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.

    A platinum brooch and pendant set with a central diamond of approximately 0.54 ct. and diamonds with a total weight of approximately 1.36 ct.
    Dim. 10,46 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #562
    Renée Kempen
    Period: 1914 - 2002

    “Dorpszicht met figuren”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Village view with figures", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #475
    Goum

    Een zijden karpet versierd met een levensboom met dieren en vogels. Handgeknoopt

    A silk carpet decorated with a tree of life with animals and birds. Hand-knotted.
    Dim. 115 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #431

    Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Vermoedelijk Amphora, gemerkt Austria.

    A basket-shaped jardiniere of multicolored porcelain with a decoration of three climbing children and grape clusters in high relief. Presumably Amphora, marked Austria.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #180

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with white and black diamonds totaling 0.70 ct.
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #98
    Montegrappa

    Een zilveren balpen, Montegrappa model 1140MI. Gemerkt 925. Met origineel doosje.

    A silver ballpoint pen, Montegrappa model 1140MI. Marked 925. With original box.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #355

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #357

    Een liggend hert van gepatineerd brons met goudkleurige delen. Herkomst; India.

    A reclining deer made of patinated bronze with gold-colored parts. Origin; India.
    Dim. H 61, B 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #170

    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #142
    André Buzin

    ‘Tafeleend’, gouache op papier. Getekend; A. Buzin. André Buzin is een Belgische tekenaar, illustrator en kunstschilder, voornamelijk bekend om zijn realistische afbeeldingen van fauna en flora. Zijn werk heeft nationale en internationale erkenning gekregen, vooral in de filatelistische wereld door zijn verschillende postzegelontwerpen.

    ‘Table duck’, gouache on paper. Signed; A. Buzin. André Buzin is a Belgian draftsman, illustrator, and painter, mainly known for his realistic depictions of fauna and flora. His work has received national and international recognition, particularly in the philatelic world due to his various stamp designs.
    Dim. 23/34 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #248

    “Twee putti”, een zamakken beeld op houten sokkel, draagt handtekening.

    "Two putti", a zamak sculpture on a wooden base, bears a signature.
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00