Other lots in this auction
-
#117Everaerts“Zicht van op de kade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Vue du quai". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#156Dury“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#81G. Hauman“Het circus”. Olieverf op doek”. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Le cirque". Huile sur toile". Signée et datée 1977.No longer availableOnline onlyDim. 102 x 82 cmEstimate: € 200 / 300 -
#78Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.
Un miroir rectangulaire dans un cadre en plastique noir. Dommages au cadre.No longer availableOnline onlyDim. 98,5 x 61,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Antoine De Smet“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 64 cmEstimate: € 80 / 100 -
#162Harold Sheild“Herfststilleven met insecten.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Nature morte d'automne aux insectes." Technique mixte. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#23“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#123Een Italiaanse spiegel met gesneden en verguld houten lijst en met gebosseerd glas. Gebruikssporen. Omstreeks 1800.
Un miroir italien avec cadre en bois sculpté et doré et avec verre en relief. Traces d'utilisation. Vers 1800.No longer availableOnline onlyDim. 94 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#188Achthoekige spiegel met zwarte houten lijst.
Miroir octogonal avec cadre en bois noirci.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#169“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Port de pêche". Encre sur papier. Illisiblement signé et daté '77.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#147Dominique Manesse“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#58F. Schmit“Oosters koppel.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek beschadigd midden-rechts.
"Couple oriental." Huile sur toile. Signé. Tissu endommagé centre-droit.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 37 cmEstimate: € 50 / 80

