Other lots in this auction
-
#130T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#204Fr. Van Houtven“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Fez.“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#108Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)
Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#18Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#288Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
Une paire de firebucks en fonte en forme de sphinx.No longer availableOnline onlyDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#149“Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.
"Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 42 cmEstimate: € 25 / 35 -
#228Een opgezette houtduif.
Un pigeon ramier naturalisé.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#69Een lot aardewerk, bestaande uit een bord, een scheerbekken en twee vroeg XIXe eeuwse schotels (Eén gerestaureerd en één met haarscheur).
Lot de faïences, composé d'une assiette, d'un bassin à raser et de deux plats début XIXème (un restauré et un fêlé).No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 - 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
Nicole Halsberghe“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/2 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 34 x 37 cm

