Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
J. Andries

“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.

“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.
Online only
Dim. 26 x 35 cm
SKU: 2305220249.
Auction day: 23 May 2022 22:00
Catalogue #249
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #78

    “Dame met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.

    "Dame au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #31

    “Lucas 14:33”. Een reproductie.

    « Luc 14:33 ». Une reproduction.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #199

    “Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.

    Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 62 x 89 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #265

    “Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.

    Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #13
    Sitzendorf

    “Napoleon Bonaparte 1er Consul au passage des Alpes”. Een meerkleuirg porseleinen groep. Handje los en beschadigd. Gemerkt.

    Napoléon Bonaparte 1er Consul au passage des Alpes. Un groupe en porcelaine multicolore. Main détachée et abîmée. marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #148

    Een groen glazen vaas met bladerdecor in reliëf.

    Vase en verre vert à feuillage en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #147
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #226
    Jan De Belder
    Period: °1953

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.

    “Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #4

    Een kruik van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een zwarte vrouw.

    Verseuse en porcelaine multicolore et dorée en forme de femme noire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #275

    “Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.

    Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #34

    Een Perzische tegel met meerkleurig decor.

    Un carreau persan au décor multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 x 25 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #223

    Een klein eikenhouten tafeltje.

    Une petite table en chêne.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
View all auction items ›

Online-Only 23 Mei 2022

Op Maandag 23 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday May 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 May 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More