Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.
55
39,5 x 49 cm
Estimate: 80100
Catalogue #55
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #40

    “Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.

    ”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #141
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.

    Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 25 & 24 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #139
    M. Sannen

    “Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.

    “Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée et datée '57.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #97
    Frans Van Immerseel

    Drie ingekaderde spreuken met prenten van Frans Van Immerseel. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 12 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #7

    “Impressie van een woud”. Een pasteltekening. Onduidelijk gesigneerd.

    "Impression d'une forêt". Un dessin au pastel. Pas clairement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #125
    Suzanne Berset

    “Metalen poort”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en op de verso gesigneerd en gedateerd 2002.

    "Porte Métallique". Huile sur toile. Monogrammée et signée et datée 2002 au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #140
    E. Dabremé

    “Petite ferme walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.

    Petite ferme walonne. Etude à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21,5 cm x 26,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #62
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #30
    Vetters

    Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.

    Une gravure. Signée et numérotée 6/10 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #10
    Fr. Luyckx

    “Dans” en “’t Bos 1/6” twee houtgravures, waarvan één handgeschilderd met dankbetuiging van de kunstenaar achteraan.

    « Dans » et « 't Bos 1/6 » deux gravures sur bois dont une peinte à la main avec mention de l'artiste au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 17,5 cm & 11,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #154
    A. de H.

    “Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.

    "Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #98

    “Kalkoenen op het binnenplein”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Les dindes dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18,5 x 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only Schilderijen - 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 21:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 21:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More