#236
#90
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
#187Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#195Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
#57
“Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.
#17
“Burlend hert”. Een gepatineerd koperen beeldje op marmeren sokkel.
#48
“Winters boslandschap bij valavond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#45Woldershof, Bavaria
#239
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
#81
“Lezende dame”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame lectrice". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 61 x 77 cmEstimate: € 80/120 -
#185S. De Leener
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 76 x 96 cmEstimate: € 150/200 -
#219
Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 cm (z.k.)Estimate: € 30/40