Similar lots by type
-
#392“Romantisch landschap met molen”. Olieverf op paneel. Schade links onderaan. Omstreeks 1900. Kader in slechte staat.
”Paysage romantique au moulin”. Huile sur panneau. Dégât en dessous à gauche. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#196Daniël Levering“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kader stuk.
”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée. Cadre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#129Jaak Schaepherders“Stilleven met flessen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102Albert GeudensPeriod: 1869-1949“Barok interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 133/300 buiten de plaat (41 x 48 cm) en “Vrouw bij een bordenkast”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat (43 x 51 cm).
”Baroque intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 133/300 hors planche (41 x 48 cm) et “Femme et armoire à assiettes”. Une eau-forte. Signée hors planche (43 x 51 cm).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#206“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#119M. Roelofs“Dame bij een vijver.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Dame auprès de l’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#320Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd. In houten kader.
Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#236J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174“Verrezen Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Herdoekt en licht gerestaureerd.
”La résurrection du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée et restaurée.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#72Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 66 cmEstimate: € 200 / 240 -
#184“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#256Cotianna Horvath“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#134Capitte“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#132“Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.
”Personnages abstraits”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#114Ed. Van Goethem“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#199S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40 / 80 -
#54Johnny SchuddenboomPeriod: 1908 - 1994“Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes sur la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#139Jos Vergauwen“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#194H. J. Martin“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#169Ida Vander Veken“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#116“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#179Micheline DumontPeriod: 1923 - 1993“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#182Haes“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Forêt de hêtres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 100 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#348Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
Quatre assiettes différentes, dont deux de Royal Copenhagen et deux de Boch Keramis.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#390Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 200 -
#364Henri De Grève“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#275“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 delen in één lederen band. Daniel Echelstein, Basel 1746. Mooie staat, talrijke gravures. Slijtage aan rug, deels gebroken.
“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 parties dans un volume en cuir brun. Daniel Echelstein, Basel 1746. Bel état, nombreuses gravures. Usures au dos, partiellemet cassé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 1800 / 2200 -
#242“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#336Twee vliegenwaaiers van paardenhaar met gedraaid houten handvat.
Deux chasse-mouche en cheveux de cheval avec manche en bois tourné.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#246‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#96Marie Rosalie BertaudEen paar XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Vernet.
Une paire de gravures du XVIIIème siècle d’après des oeuvres par Vernet.No longer availableOnline onlyDim. 58,5 x 48 cmEstimate: € 140 / 200 -
#95Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Twee vaasjes van geslepen kristal, waarbij één met rood en en één met paars decor. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Deux petit vases en cristal taillé colorés respectivement rouge et pourpre dans la masse. Probablement Val Saint-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#393Een Portugese gitaar.
Une guitare portugaise.No longer availableOnline onlyDim. l: 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.
Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 100

