Similar lots by type
-
#134Capitte
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#114Ed. Van Goethem
“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#194H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#129Jaak Schaepherders
“Stilleven met flessen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. 65 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#116
“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 100/150 -
#196Daniël Levering
“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kader stuk.
”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée. Cadre cassé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 44 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#54Johnny SchuddenboomPeriod: 1908 - 1994
“Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes sur la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 54 x 77 cmEstimate: € 80/100 -
#392
“Romantisch landschap met molen”. Olieverf op paneel. Schade links onderaan. Omstreeks 1900. Kader in slechte staat.
”Paysage romantique au moulin”. Huile sur panneau. Dégât en dessous à gauche. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. 50 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#72Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 50 x 66 cmEstimate: € 200/240 -
#102Albert GeudensPeriod: 1869-1949
“Barok interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 133/300 buiten de plaat (41 x 48 cm) en “Vrouw bij een bordenkast”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat (43 x 51 cm).
”Baroque intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 133/300 hors planche (41 x 48 cm) et “Femme et armoire à assiettes”. Une eau-forte. Signée hors planche (43 x 51 cm).No longer availableOnline onlyActive bid: 43.00 €Estimate: € 40/60 -
#179Micheline DumontPeriod: 1923 - 1993
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#206
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#236J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 54 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#256Cotianna Horvath
“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 61 x 51 cmEstimate: € 30/50 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 65 x 88 cmEstimate: € 80/120 -
#184
“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#199S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 40 x 56 cmEstimate: € 40/80 -
#132
“Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.
”Personnages abstraits”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 53 x 63 cmEstimate: € 100/150 -
#119M. Roelofs
“Dame bij een vijver.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Dame auprès de l’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 41 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#174
“Verrezen Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Herdoekt en licht gerestaureerd.
”La résurrection du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée et restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 66 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#182Haes
“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Forêt de hêtres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 65 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#320
Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd. In houten kader.
Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. Ø 10 cmEstimate: € 40/50 -
#139Jos Vergauwen
“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80/120 -
#169Ida Vander Veken
“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#300
Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. Gemerkt onderaan. Maastricht.
Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome. Maastricht.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cmEstimate: € 30/50 -
#156Roger BoutensPeriod: °1923
“Deutschnofen, Süd-Tirol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen, Trentin-Haut-Adige”. Huile sur panneau. Signé et daté 2002.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#377
Een lot van vier koperen waterketels.
Lot de quatre bouilloires en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 26 - 31 cmEstimate: € 40/50 -
#121
Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 18 x 10 cmEstimate: € 40/80 -
#246
‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 50/80 -
#79Max Olsson
“Drinkend Koppel” . Olieverf op doek. gesigneerd en op verso gedateerd: 09/96.
”Couple qui boit”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 09/96.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. 48 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#175
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#94Julien Van Santen
“Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.
”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 49,5 x 39,5 cmEstimate: € 30/50 -
#32
Een vaas van geslepen kleurloos kristal met zilveren montuur. Gemerkt. MB.
Un vase en cristal taillé incolore avec montures en argent. M.B.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 20/30 -
#26
Een lot van negen koperen olielampen, waarbij drie zonder lampenglas en zes gemonteerd op elektriciteit.
Lot de neuf lampes à huile en cuivre et verre dont trois sans verre de lampe et dont six montées à l’électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 45/55 -
#35Val St. Lambert
Een grote vaas van mauve en kleurloos kristal. Jaren ‘50.
Grand vase e cristal coloré mauve dans la masse. Années 50.No longer availableOnline onlyActive bid: 115.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 80/140 -
#90Capodimonte
“Kwajongens met ezel.” Een polychroom beeld uit biscuit. Gesigneerd en gemerkt.
”Garnements et âne”. Une statue en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 24 x 32 cmEstimate: € 20/30