Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kerkvorst”. Een barok beeld van een bisschop in groot gewaad. Begin XVIIIde eeuw.
“Kerkvorst”. Een barok beeld van een bisschop in groot gewaad. Begin XVIIIde eeuw.

“Kerkvorst”. Een barok beeld van een bisschop in groot gewaad. Begin XVIIIde eeuw.

“Evêque”. Sculpture baroque en bois. Début du XVIIIe siècle.
Dim. H. 94 cm
SKU: 0803160218.
Category: Uncategorized.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #218
Estimate: € 600 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #36

    Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.

    Lot varié de porcelaines et de faïences.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.
    No longer available
    Dim. 7,25 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #15

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,22 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #25

    Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.

    Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.
    No longer available
    Dim. 8,70 g
    Estimate: € 130 / 180
  • #90

    “Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.

    “Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.
    No longer available
    Dim. 11 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #165

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 8,69 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #225

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,70 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #180

    “Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.

    Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.
    No longer available
    Dim. 8 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #265
    Chanel

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.

    Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #235

    Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.

    Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/
    No longer available
    Dim. 12,50 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #75

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.
    No longer available
    Dim. 8,49 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 49,31 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #195
    Chanel

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,87 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #65

    Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.

    Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.
    No longer available
    Dim. 8,03 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.

    Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 6,05 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #335

    Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,89 g
    Estimate: € 170 / 250
  • #80

    Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.

    Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,13 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #20

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #30

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. 5,56 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12,95 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #245

    Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.

    Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 10,73 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #35

    Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.

    Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.
    No longer available
    Dim. 5,62 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #210

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 16,85 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #300

    Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 26,87 g
    Estimate: € 500 / 650

Other lots in this auction

  • #107

    Een lot gesteenten, bestaande uit een stuk ruw amethist, drie gepolijste minerale schijven, waarvan één gemonteerd als klokje en een ei.

    Lot de minéraux comprenant une pièce d’améthyste, trois pièces polies dont une montée en horloge et un oeuf en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #812

    Een oude affiche voor Elixir d’Anvers. Omstreeks 1900.

    Ancienne affiche pour Elixir d’Anvers. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 76 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #773

    Een paar siervaasjes van wit en verguld Brussels porselein met een handgeschilderd decor van vogeltjes.

    Paire de vases décoratifs en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée à décor de petits oiseaux peints à la main.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #546

    Twee stenen tempelwachters in hoog-reliëf. Azië.

    Deux gardiens de temple en relief. Sculptures en pierre. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #472

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Jespers.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Porte une signature: Jespers.
    No longer available
    Dim. 52 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #101

    Naturalistisch beeld van een stier. Brons met donker patina. Niet gesigneerd.

    “Taureau”. Sculpture naturaliste en bronze à patine foncée. Sans signature.
    No longer available
    Dim. l: 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #614

    Een lot van zes tropische schelpen en drie koralen.

    Lot de six coquilles tropiques et trois pièces de corail.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 240
  • #515
    TIntin en Babar Mickey Mousse

    Een lot van 12 verschillende eau de toilettes voor kinderen van verschillende merken vaporisators e.a.

    Lot de 12 différentes eaux de toilettes pour enfants. Différentes marques, vaporisateurs etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #705
    Micheline Dumont

    “Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #413

    Een lot van vier porseleinen “half dolls”. Eén gerestaureerd.

    Lot de quatre “half dolls” en porcelaine. Une restauration.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #703
    Goebel - M.I. Hümmel

    Een bruidspaar, een bordje met een decor van een herdertje en een herdenkingsplaquette ter gelegenheid van het nieuwe millennium. Allen gemerkt.

    Un couple de jeunes mariés, une plaquette représentant un berger et une plaquette de commémoration à l’occasion du nouveau millénaire. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #587
    Boch Grès Keramis

    Een vaasje van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Gemerkt en genummerd. Model 897, decor D1313.

    Petit vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Marque et numéros Modèle 897, décor D1313 sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More