Similar lots by type
-
#219Een lot van vier oude gravures.
Un lot de quatre anciennes gravures.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 25 - 38 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#94Julien Van Santen“Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.
”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 49,5 x 39,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#82“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
”Machine à voler”. Une reproduction d’après une oeuvre par Panamarenko.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#342Leon BruninPeriod: 1861-1949“La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 20,5.Estimate: € 30 / 40 -
#96Marie Rosalie BertaudEen paar XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Vernet.
Une paire de gravures du XVIIIème siècle d’après des oeuvres par Vernet.No longer availableOnline onlyDim. 58,5 x 48 cmEstimate: € 140 / 200 -
#254“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 22 cmEstimate: € 40 / 80 -
#380Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.
Deux albums chromos Liebig, 300 pièces chacun.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#246‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#19Juliaan Severin“Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.
"Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#352“Christus auf Golgotha”. Een ingekleurde gravure met gouddruk. Omstreeks 1900.
”Christus auf Golgotha”. Une gravure en couleurs et impression en or. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Louis PeetersPeriod: 1876-1964“Interieur”. Een kleurenets . gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
”Intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 35,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#166Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters dorpszicht aan de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 255/350 buiten de plaat.
”Vue de village hivernal et la Lys”. Une lithographie d’après une oeuvre par Saverys.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#126Armand Apol“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#92Mario BrunettiPeriod: 1907 - 1995“Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.
”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 57 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#70Poederblauwe vaas van Chinees porselein. “A Product of the Kin Men Distillery - Republic of China.
Un vase chinois bleu poudré. “A Product of the Kin Men Distillery - Republic of China”.No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#337Een paar appliques in barokke stijl.
Une paire d’appliques style Baroque.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#48Twee Chinees aardewerken kruiken, waarbij één met wit glazuur en één met blauw glazuur en getooid met een tempelleeuw.
Deux cruches chinoises en faïence, dont une à glaçure blanche et l’autre à glaçure bleue, décoration d’un lion de temple.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#296Een lot van 26 antieke koperen potten en pannen.
Lot de 26 poêlons anciens en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#376K. SchuermansEen Johanneshoofd van gepatineerd gips. Letsel.
Tête de St-Jean en plâtre patiné. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344Emiel Van DammePeriod: °1885“Galopperende paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux en galop”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#385Gemarquetteerd handspiegeltje.
Un petit miroir de main à marqueterie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#5Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.
Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#103“Horen, zien & zwijgen”. Drie gesculpteerde beeldjes van wrattenzwijnivoor.
”Singes de la sagesse”. Trois statues sculptées en ivoire de phacochère.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#372“Jongen met pijp”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.
”Garçon et pipe”. Huile sur toile. Monogramme.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#26Een lot van negen koperen olielampen, waarbij drie zonder lampenglas en zes gemonteerd op elektriciteit.
Lot de neuf lampes à huile en cuivre et verre dont trois sans verre de lampe et dont six montées à l’électricité.No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55 -
#193Een schaal van geblazen glas met gekleurde vlekken. Onderaan gemerkt ‘HR’.
Un plat en verre soufflé aux taches de couleurs. Marque sous la base: ‘HR’.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 30 / 50

