Similar lots by type
-
#213Frans CroesPeriod: °1936
“Zennegatse weiden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Zennegatse Weiden. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 25 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#295André Van den SandePeriod: 1910 - 1996
“Herenportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Portrait de gentlemen . Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39 x 27 cmEstimate: € 80/100 -
#227Frans CroesPeriod: °1936
“Binnendijkse weidelandweg Zennegat”. Een kleurpotloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Digue intérieure route des prés Zennegat. Un dessin au crayon de couleur sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#251
“Landschap met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek opnieuw op te spannen.
Paysage avec pont. Huile sur toile. Signée. Toile à réétirer.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 35/45 -
#229Frans CroesPeriod: °1936
“Zicht op Mechelen met Opsinjoorke in de lucht”. Een grisailletekning op papier. Gesigneerd en gedateerd 2.8.96.
Vue de Malines avec Opsinjoorke dans l’air. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 2.8.96.No longer availableOnline onlyActive bid: 78.00 €Dim. 60 x 100 cmEstimate: € 30/40 -
#212
“Boom van het leven”. Een inkttekening op papier”. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
Arbre de vie. Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté '84.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 34 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#140L. Baguet
“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
Ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#197Frans CroesPeriod: °1936
“Natuur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
Nature. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 35 x 75 cmEstimate: € 30/40 -
#200Frans CroesPeriod: °1936
“Hoogbrug, Mechelen”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘85. Bijgevoegd een prent met korte historie van de brug.
Hoogbrug, Malines. Deux dessins en encre sur papier. Signés et datés ‘85. On ajoute une estampe avec l’histoire du pont.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 21 x 29,5 cmEstimate: € 30/40 -
#228Frans CroesPeriod: °1936
“Koeien op de Molenwegweide te Heffen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1996.
Vaches sur le Molenwegweide à Heffen. Un dessin à l'encre. Signé et daté 1996.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 17,5 x 27,5 cmEstimate: € 30/40 -
#180Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Picknick”. Olieverf op board.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#270Rik Cuypers
Een paar zichten op de Vlaaikensgang, aquarel op papier. Gesigneerd.
Une paire de vues du Vlaaikensgang, aquarelle sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 36,5 x 55 cmEstimate: € 35/50 -
#289Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#107Th. V.D. Braek
“Weggetje langs een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie centraal.
Route le long d'un lac. Huile sur toile. Signée. Perforation au centre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 35/50 -
#216Frans CroesPeriod: °1936
“Bootje aan het Zennegatsas”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
Bateau sur le Zennegatsas. Aquarelle sur papier. Signée et datée '93.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 32,5 x 46,5 cmEstimate: € 30/40 -
#226Frans CroesPeriod: °1936
“Zennegat - Binnendijkse weiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Zennegat - Prés de Binnendijkse. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 25 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#202Frans CroesPeriod: °1936
“Levensbomen”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘90.
Arbres de vie. Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#204Frans CroesPeriod: °1936
“Zicht op het Zennegat”. Een grisailletekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993. Glas gebroken.
Vue du Zennegat. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 1993. Verre brisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 30/40 -
#279De Herdt
“Boerenmeisje met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letstels.
Fille de ferme avec des poulets. Huile sur toile. Signé. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 65 cmEstimate: € 25/35 -
#169
“Binnenschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘03.
Barge. Huile sur toile. Signé et daté '03.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#209
“Winters zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995 op de verso.
Vue d'hiver. Huile sur panneau. Signée et datée 1995 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#188Frans CroesPeriod: °1936
“Zennegat - Natuurreservaat - Oude Dijlearm”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
Zennegat - Réserve Naturelle - Oude Dijlearm. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 25 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#236Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996
“Stilleven”. Een met de hand geaquarelleerde litho. Gesigneerd en genummerd 76/99 buiten de plaat.
Nature morte. Lithographie aquarellée à la main. Signée et numérotée 76/99 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 35 x 53 cmEstimate: € 15/25 -
#286de ...
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Composition abstraite . Technique mixte sur papier. Signé et daté 65. ,No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 43 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#88
Een lot aardewerk, bestaande uit een dekselpotje van Bergen met een parkiet in het decor, een dekseldoosje van Rouen op pootjes, twee dekselpotjes met vogeldecors in de stijl van Limoges en een Chinees porseleinen schaal met blauw-wit decor op bronzen voet.
Un lot de faïence, composé d'un pot à couvercle de Bergen avec une perruche dans le décor, une boîte à couvercle de Rouen sur pattes, deux pots à couvercle à décor d'oiseaux dans le goût de Limoges et un bol en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc sur socle en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. (l: 5 -24 cm)Estimate: € 40/45 -
#266
Een oud weegtoestel.
Une vieille balance.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 52 cmEstimate: € 30/40 -
#242
Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 143 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#218R. Vermeylen
“Op de Soeteweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1955.
Op de Soeteweg . Huile sur panneau. Signé et daté 1955 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#203
“Straatzicht”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Street view . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 31 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#78
“De koperslager”. Een prent in laagjes naar Anton Pieck.
Le chaudronnier. Une impression en couches d'après Anton Pieck.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25 x 16 cmEstimate: € 20/25 -
#292Kunimaro
“Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 33 x 22 cmEstimate: € 120/200 -
#73
Vijf diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
Cinq ours en peluche divers de différentes tailles.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Estimate: € 50/70 -
#298
Een porseleinen muurfonteintje, versierd met meerkleurige bloemen.
Une fontaine murale décorée de fleurs polychromes.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 114 cmEstimate: € 80/120 -
#166
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30 -
#70
“Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. Naar de XIXe eeuw.
Scène d'auberge. Huile sur toile. Signée en bas à droite. D’après le XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#252Yvonne Esser
“Huis tussen de bomen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.
Maison au milieu des arbres . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1950.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60