Similar lots by type
-
#204Frans CroesPeriod: °1936
“Zicht op het Zennegat”. Een grisailletekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993. Glas gebroken.
Vue du Zennegat. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 1993. Verre brisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 30/40 -
#251
“Landschap met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek opnieuw op te spannen.
Paysage avec pont. Huile sur toile. Signée. Toile à réétirer.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 35/45 -
#236Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996
“Stilleven”. Een met de hand geaquarelleerde litho. Gesigneerd en genummerd 76/99 buiten de plaat.
Nature morte. Lithographie aquarellée à la main. Signée et numérotée 76/99 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 35 x 53 cmEstimate: € 15/25 -
#216Frans CroesPeriod: °1936
“Bootje aan het Zennegatsas”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
Bateau sur le Zennegatsas. Aquarelle sur papier. Signée et datée '93.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 32,5 x 46,5 cmEstimate: € 30/40 -
#227Frans CroesPeriod: °1936
“Binnendijkse weidelandweg Zennegat”. Een kleurpotloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Digue intérieure route des prés Zennegat. Un dessin au crayon de couleur sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#295André Van den SandePeriod: 1910 - 1996
“Herenportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Portrait de gentlemen . Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39 x 27 cmEstimate: € 80/100 -
#279De Herdt
“Boerenmeisje met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letstels.
Fille de ferme avec des poulets. Huile sur toile. Signé. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 65 cmEstimate: € 25/35 -
#286de ...
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Composition abstraite . Technique mixte sur papier. Signé et daté 65. ,No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#140L. Baguet
“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
Ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#212
“Boom van het leven”. Een inkttekening op papier”. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
Arbre de vie. Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté '84.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 34 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#209
“Winters zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995 op de verso.
Vue d'hiver. Huile sur panneau. Signée et datée 1995 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#202Frans CroesPeriod: °1936
“Levensbomen”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘90.
Arbres de vie. Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#226Frans CroesPeriod: °1936
“Zennegat - Binnendijkse weiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Zennegat - Prés de Binnendijkse. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 25 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#197Frans CroesPeriod: °1936
“Natuur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
Nature. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 35 x 75 cmEstimate: € 30/40 -
#289Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#180Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Picknick”. Olieverf op board.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#200Frans CroesPeriod: °1936
“Hoogbrug, Mechelen”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘85. Bijgevoegd een prent met korte historie van de brug.
Hoogbrug, Malines. Deux dessins en encre sur papier. Signés et datés ‘85. On ajoute une estampe avec l’histoire du pont.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 21 x 29,5 cmEstimate: € 30/40 -
#229Frans CroesPeriod: °1936
“Zicht op Mechelen met Opsinjoorke in de lucht”. Een grisailletekning op papier. Gesigneerd en gedateerd 2.8.96.
Vue de Malines avec Opsinjoorke dans l’air. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 2.8.96.No longer availableOnline onlyActive bid: 78.00 €Dim. 60 x 100 cmEstimate: € 30/40 -
#213Frans CroesPeriod: °1936
“Zennegatse weiden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
Zennegatse Weiden. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 25 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#107Th. V.D. Braek
“Weggetje langs een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie centraal.
Route le long d'un lac. Huile sur toile. Signée. Perforation au centre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 35/50 -
#188Frans CroesPeriod: °1936
“Zennegat - Natuurreservaat - Oude Dijlearm”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
Zennegat - Réserve Naturelle - Oude Dijlearm. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 25 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#169
“Binnenschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘03.
Barge. Huile sur toile. Signé et daté '03.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#228Frans CroesPeriod: °1936
“Koeien op de Molenwegweide te Heffen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1996.
Vaches sur le Molenwegweide à Heffen. Un dessin à l'encre. Signé et daté 1996.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 17,5 x 27,5 cmEstimate: € 30/40 -
#270Rik Cuypers
Een paar zichten op de Vlaaikensgang, aquarel op papier. Gesigneerd.
Une paire de vues du Vlaaikensgang, aquarelle sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 36,5 x 55 cmEstimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#160
Een lot van vier ingekaderde reproducties, waarbij Van Gogh, Emile Claus en Xavier De Cock.
Lot de quatre reproductions encadrées dont Vincent Van Gogh, Emile Claus et Xavier de Cock.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/30 -
#79
Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50/80 -
#132Alfred Bollaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#152
Een Heilig Hartvoorstelling van gedreven en verzilverd rood koper.
Une représentation du Sacré-Cœur en cuivre rouge battu et argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28,5 x 20,5 cm (z.k.)Estimate: € 50/80 -
#58
Tien diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
Dix ours en peluche divers de différentes tailles.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Estimate: € 50/70 -
#211Roeland Gyssels
“Toegang tot een kerkhof”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 69/250 buiten de plaat.
Entrée d'un cimetière. Une eau-forte. Signée et numérotée 69/250 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 34 cmEstimate: € 20/30 -
#98
Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.
Pendule murale ronde à cadran en albâtre aux chiffres romains. Meuble en bois. Avec clef et balancier. Grande main manque. Usures aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 38 cmEstimate: € 50/60 -
#121
Twee gelaste metalen koetjes.
Deux vaches en métal soudé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#27
Een vleessnijbestek in houten staander met messingen pootjes.
Un ensemble de couverts à viande dans un support en bois avec des pieds en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l: 37 cmEstimate: € 15/25 -
#52Schwarzenhammer
Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20/30 -
#158
Een flessenhouder en een schaaltje van verzilverd metaal.
Un porte-bouteille et un bol en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. l: 26 cm Ø: 16 cmEstimate: € 35/45 -
#186Frans CroesPeriod: °1936
“Red de otter”. Een offsetdruk. Gesigneerd, gedateerd 1987 en genummerd 57/200 buiten de plaat.
Sauvez la loutre. Une impression offset. Signée, datée 1987 et numérotée 57/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 61 x 44,5 cmEstimate: € 30/40