Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Kinetische compositie’, een zeefdruk in roodtinten. Getekend; Miodrag. Nr. 22 uit een oplage van 75 exemplaren.
Dordevic Miodrag

‘Kinetische compositie’, een zeefdruk in roodtinten. Getekend; Miodrag. Nr. 22 uit een oplage van 75 exemplaren.

'Kinetic composition', a silkscreen print in shades of red. Signed; Miodrag. Number 22 from an edition of 75 copies.
Dim. 20/35 cm
SKU: 2511250389.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #389
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #342
    Luyckx
    Period: 1991

    ‘Het nietige leven’ (2X) & ‘Het verlies van de geliefde’, drie tekeningen in gewassen inkt en sepia. Getekend Luyckx.

    'The insignificant life' (2X) & 'The loss of the beloved', three drawings in washed ink and sepia. Signed Luyckx.
    No longer available
    Dim. 29x23 cm 26x18 cm 28x20 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    No longer available
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #272

    ‘Kerkinterieur’, een aquarel in gedempte tonen. Onleesbaar getekend.

    'Church Interior', a watercolor in muted tones. Indistinctly signed.
    No longer available
    Dim. 53/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254
    Julien Severin

    Drie landschapsstudies in potlood. Getekend J. Severin. Kruibeke ‘46.

    Three landscape studies in pencil. Drawn by J. Severin. Kruibeke '46.
    No longer available
    Dim. 21/31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Staand naakt’, twee tekeningen in zwart en rood krijt. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Nude female figure', two drawings in black and red chalk. Signed L. Sebregts. Sebregts studied at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    No longer available
    Dim. 59/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #169

    Een gevarieerde kunstmap bestaande uit: een pasteltekening van Georges Slootmakers, 2 aquarellen van Rovert Lizen, een aquarel van Mon Baeyers, 6 stuks grafiek van F Vanderper, een litho van Denise Verstappen, een litho van Freddy Van Dyck, een litho van G. Sebine, een linosnede van Alphonse Mora en een maritiem aquarel gemonogrammeerd.

    A varied art folder consisting of: a pastel drawing by Georges Slootmakers, 2 watercolors by Rovert Lizen, a watercolor by Mon Baeyers, 6 pieces of graphics by F Vanderper, a lithograph by Denise Verstappen, a lithograph by Freddy Van Dyck, a lithograph by G. Sebine, a linocut by Alphonse Mora, and a monogrammed maritime watercolor.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332

    ‘Straatbeeld in Parijs’, een olieverfstudie op papier, met het mes gezet. Onleesbaar getekend.

    'Street scene in Paris', an oil paint study on paper, with palette knife. Indecipherably signed.
    No longer available
    Dim. 43/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #182
    Jules Gonthier

    ‘Landschap met kerk’, olieverf op karton. Getekend.

    ‘Landscape with church’, oil on cardboard. Signed.
    No longer available
    Dim. 33/38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #565
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    ‘Landschap met windmolen en hooimijten’, gemengde techniek op papier. Getekend; V. Dooms. Met een opdracht aan de familie Wouters.

    'Landscape with windmill and haystacks', mixed media on paper. Signed; V. Dooms. With a dedication to the Wouters family.
    No longer available
    Dim. 14/21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Portret van een edelman’, tekening in zwart en bruin krijt. Getekend L. Sebregts.

    'Portrait of a nobleman', drawing in black and brown chalk. Signed L. Sebregts.
    No longer available
    Dim. 43/30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #352

    ‘De ondraaglijke lichtheid van het bestaan’, ‘De vrouw, de moeder’ & ‘Zonder titel’. Drie tekeningen, gemengde techniek. Getekend Luyckx ‘91.

    'The Unbearable Lightness of Being', 'The Woman, the Mother' & 'Untitled'. Three drawings, mixed media. Signed Luyckx '91.
    No longer available
    Dim. 23/29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525
    Jan Manten

    Twee linosneden (zwart met steunkleur) en een inkttekening door Jan Manten.

    Two linocuts (black with spot color) and an ink drawing by Jan Manten.
    No longer available
    Dim. 31/21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #595
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    ‘Bedelende dokwerker’, een houtsnede in kleuren. Getekend binnen en buiten de plaat.

    'Begging Dock Worker', a color woodcut. Signed inside and outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575
    Robert De Man

    ‘Nachtelijk landschap’, gemengde techniek op papier. Getekend; Robert De Man.

    'Night landscape', mixed media on paper. Signed; Robert De Man.
    No longer available
    Dim. 20/20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #402
    Pablo Picasso
    Period: 1933

    ‘Stervende Minotaurus’, een monochrome ets. Getekend buiten de plaat Picasso, met stempel.

    'Dying Minotaur', a monochrome etching. Signed outside the plate Picasso, with stamp.
    No longer available
    Dim. 24/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #598
    Isidore Opsomer
    Period: 1878 - 1967

    ‘Liers begijnhof in de winter’, een ingekleurde ets. Getekend.

    'Liers Beguinage in Winter', a hand-colored etching. Signed.
    No longer available
    Dim. 63/52
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Albert Baertsoen

    ‘Winterscène in Gent’, een ets/aquatint. Getekend A. Baertsoen, nr. 48.

    'Winter scene in Ghent', an etching/aquatint. Signed A. Baertsoen, no. 48.
    No longer available
    Dim. 48/58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #382
    Alfred Klinkan
    Period: 1950-94

    ‘Zonder titel’. Een zeefdruk getekend Alfred Klinkan. Nr. 28 uit een oplage van 35 exemplaren.

    ‘Untitled’. A silkscreen print signed by Alfred Klinkan. Number 28 out of an edition of 35 copies.
    No longer available
    Dim. 35/53 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #468
    W. Lübke & C. Lützow

    “Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.

    "Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 44 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #599
    Period: 1635

    ‘Mechlinia Dominium et Aerschot’, een ingekleurde 17e eeuwse landkaart. Uitgegeven door Willem Janszoon Blaeu. Cartograaf; Michael Florent van Langren.

    'Mechlinia Dominium et Aerschot', a colored 17th-century map. Published by Willem Janszoon Blaeu. Cartographer: Michael Florent van Langren.
    No longer available
    Dim. 47/56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    No longer available
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #574
    Period: 1698

    ‘De wet der stadt van Antwerpen vernieuwt op den XX september MDCXCVIII’ (1698). Een 17e eeuwse aankondiging met de namen van het nieuwe stadsbestuur.

    'The law of the city of Antwerp is renewed on the XXth of September MDCXCVIII' (1698). A 17th-century announcement listing the names of the new city council.
    No longer available
    Dim. 57/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #83
    Bibliothèque Nationale
    Period: 1846-1851

    A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e en 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussel. 4 vol. in-8°. Mooi en rijkelijke geïllustreerd. Slij(..)

    A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e and 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussels. 4 vol. in-8°. Nice and richly illustrated. Wear at(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #514
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Zittend naakt’, modelstudie in potlood op papier. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    ‘Seated nude’, model study in pencil on paper. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, studying under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    No longer available
    Dim. 60/40 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #567

    Een lot van 5 glazen presse-papiers met luchtbellen abstracte figuren.

    A lot of 5 glass paperweights with air bubbles and abstract figures.
    No longer available
    Dim. h 9.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #559

    Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.

    A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #193

    Acht stripalbums: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, rode ongekleurde reeks (Ed. Standaard Boekhandel). “Het Zingende Nijlpaard” (1952), “De Sterrenplukkers” (1953), “De Tamtamklopper” (onvolledige kaft), “De Kleppende Klipper” (1960), “De Straatridder” (1956, 1ste ed.), “De Spokenjagers” (1956, 1e ed.), “De Mottenvanger” (1957, 1e ed.), “Het Sprekende Testament” (1959). Redelijk tot goede staat (op 1 na).

    Eight comic books: Willy Vandersteen, Suske en Wiske, red uncolored series (Published by Standaard Boekhandel). “The Singing Hippopotamus” (1952), “The Star Pickers” (1953), “The Drum Beater” (incomplete cover), “The Clattering Clipper” (1960), “The Street Knight” (1956, 1st ed.), “The Ghost Hunters” (1956, 1st ed.), “The Moth Catcher” (1957, 1st ed.), “The Talking Testament” (1959). Reasonable to good condition (except for 1).
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #547
    Dimart
    Period: jaren 80

    Een Dimart spiegeldienblad, met 24 karaat vergulde delen. Vintage jaren 80, in nieuwstaat.

    A Dimart mirrored tray, with 24 carat gold-plated parts. Vintage 1980s, in mint condition.
    No longer available
    Dim. 32/54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #286

    Twee goudkleurige boudoirstoeltjes. Met cannage zit en rode kussens. Met een beetje schade aan de geweven rug van één stoel.

    Two gold-colored boudoir chairs. With caned seats and red cushions. Some damage to the woven back of one chair.
    No longer available
    Dim. Zithoogte 50 & 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #519
    Ronald Ergo

    “Veelkleurig bloemenstilleven in blauwe pot.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Colorful flower still life in blue pot." Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #72

    ‘Zittend naakt met bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend.

    'Seated nude with flower vase', oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 90/70 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #1
    Capodimonte

    “Gans”. Beeldje van polychroom biscuit. Gemerkt en gesigneerd.

    "Gans". Figure made of polychrome biscuit. Marked and signed.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #266

    Een antieke kerselaren gatelegtafel.

    An antique cherrywood gateleg table.
    No longer available
    Dim. H 72, Ø 109 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #548

    Een monochroom beschilderd Afrikaans gewaad, mogelijk voor ceremoniële doeleinden.

    A monochrome painted African garment, possibly for ceremonial purposes.
    No longer available
    Dim. 126 x 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Een grote keramische tafellamp in de stijl van Mangani Firenze, gevormd als een amoniet. Met herstellingswerk aan de fittingen.

    A large ceramic table lamp in the style of Mangani Firenze, shaped like an ammonite. With repairs to the fittings.
    No longer available
    Dim. Hoogte 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 november 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 21/11 & zat. 22/11 van 10.00u tot 17.00u

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 November 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More