‘Klaprozen’, kleurenlitho. Getekend; Marjan Jaspers, épreuve d’artiste.
Marjan Jaspers

‘Klaprozen’, kleurenlitho. Getekend Marjan Jaspers, épreuve d’artiste.

‘Poppies’, color lithograph. Signed Marjan Jaspers, artist’s proof.
Dim. 73/50 cm
SKU: 2608250344.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #344
Estimate: € 40 / 60

  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #599
    Nadia Becker

    ‘Boerderij met schapen en kippen’, olieverf op karton. Getekend; Nadia Becker.

    ‘Farm with sheep and chickens’, oil on cardboard. Signed; Nadia Becker.
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #499

    ‘Geometrische compositie’, aquarel in pasteltinten. Getekend; Max Bill, 1980.

    'Geometric composition', watercolor in pastel tones. Signed; Max Bill, 1980.
    Dim. 37/25 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #514
    Paul Smolders

    Een kunstmap met gesigneerde reproducties naar het werk van Paul Smolders. Uitgegeven door ARTE PRESS.

    An art folder with signed reproductions of the works by Paul Smolders. Published by ARTE PRESS.
    Dim. 58/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #459
    Shiro Takeji
    Period: 1898 - 1991

    “Het planten van de rijst”, een Japanse houtdruk door Kasamatsu. Gesigneerd.

    "Planting the Rice", a Japanese woodblock print by Kasamatsu. Signed.
    Dim. 36 c 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584
    Denijs De Backer
    Period: 1931 - 2016

    “El Condor Pasa”, een linosnede, getiteld, gesigneerd en genummerd buiten de plaat, Denijs De Backer, 3/10.

    "El Condor Passa," a linocut, titled, signed, and numbered outside the plate, Denijs De Backer, 3/10.
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #614
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Naakt Op De Bank’, een monochrome litho in bruintinten. Getekend Humblet. Met monogram .T.H op de steen.

    'Nude on the Couch', a monochrome lithograph in brown tones. Signed; Humblet. With monogram .T.H on the stone.
    Dim. 44/36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #609
    Jan Dijker

    ‘Abstracte compositie’, kleurenlithografie, Getekend; Jan Dijker, 1993. Nr. 45 uit een oplage van 50 exemplaren. Jan Dijker was een Nederlands kunstenaar die vooral bekend werd door zijn monumentale en kerkelijke kunst.

    'Abstract composition', color lithograph, Signed; Jan Dijker, 1993. No. 45 of an edition of 50 copies. Jan Dijker was a Dutch artist best known for his monumental and ecclesiastical art.
    Dim. 35/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #524

    Een lot van 3 kunstmappen, Remy Cornelissen, Marijan Kolesar en Gaston Bogaert. Toegevoegd enkele etsen, een ingekleurde ets,waarvan 2 gesigneerd Valckx, een linosnede en een werk van André Goezu, gemengde techniek. De 2 andere werken onleesbaar gesigneerd.

    A lot of 3 art portfolios by Remy Cornelissen, Marijan Kolesar, and Gaston Bogaert. Included are several etchings, a colored etching (2 signed Valckx), a linocut, and a mixed media artwork by André Goezu. The other 2 works are signed illegibly.
    Dim. 60 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #335
    Jos Verdegem
    Period: 1897-1957

    “Jonge boerin”, een ets, genummerd 15/18, gesigneerd buiten de plaat Jos. Verdegem, zelfdruk 1938.

    "Young peasant woman," an etching, numbered 15/18, signed outside the plate Jos. Verdegem, self-print 1938.
    Dim. 9.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #529
    Paul Smolders

    Een kunstmap van Paul Smolders.

    An art folder by Paul Smolders.
    Dim. 58 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    ‘Galathea van de Sferen’, een gesigneerde kunstdruk naar het schilderij van Dali, met droogstempel van het atelier Dali.

    'Galatea of the Spheres,' a signed art print after the painting by Dali, with dry seal from Dali's studio.
    Dim. 35/35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #174
    POW voor Banksy

    ‘Ghetto Boy’, een getekende en genummerde print naar het werk van Banksy door POW (Pictures On Walls). Nr 67 uit een oplage van 150 exemplaren, met droogstempel.

    'Ghetto Boy', a signed and numbered print based on the work of Banksy by POW (Pictures On Walls). Number 67 out of an edition of 150 copies, with embossed stamp.
    Dim. 52/33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #349
    Jean Hardy
    Period: 1880 - ....

    “Jongedame aan de watermolen”, een kleurenets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat ‘Hardy’.

    "Young lady at the water mill", a colored etching, numbered and signed outside the plate 'Hardy'.
    Dim. 44 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #519
    Hubert De Vries

    ‘Clown met bloemen’, een kleurenlitho. Getekend; Hubert de Vries. 95/99.

    'Clown with Flowers', a color lithograph. Signed; Hubert de Vries. 95/99.
    Dim. 56/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #442
    Asano Takeji
    Period: 1900 - 1998

    “Pagode bij nacht”, een Japanse houtdruk door Takeji Asano. Gesigneerd.

    "Pagoda at Night," a Japanese woodcut by Takeji Asano. Signed.
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #272
    Francis E. Jamieson

    Een set van 4 studies in gouache en potlood van grote zeilschepen. Getekend; F. E. Jamieson, 1916.

    A set of 4 gouache and pencil studies of large sailing ships. Signed; F. E. Jamieson, 1916.
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #582
    Denijs De Backer

    “Avond”, een linosnede, getiteld, gesigneerd en genummerd buiten de plaat, Denijs De Backer, 3/10.

    "Evening," a linocut titled, signed, and numbered outside the plate, Denijs De Backer, 3/10.
    Dim. 70 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #277

    Een set van drie 19e eeuwse silhouetjes, ingelijst op rood fluweel.

    A set of three 19th-century silhouettes, framed on red velvet.
    Dim. 30/26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #619
    Roland Topor

    ‘Pinokkio’, een kleurenlitho. Getekend Topor. Nr. 51 uit een oplage van 90 exemplaren.

    'Pinocchio', a color lithograph. Signed: Topor. Number 51 out of an edition of 90 copies.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #504

    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274

    Een map met drie kleurenetsen door Günter Kraus. Uitgegeven door galerie Willy Verkauf, 1960.

    A folder with three color etchings by Günter Kraus. Published by gallery Willy Verkauf, 1960.
    Dim. 50/35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534
    Hubert De Vries

    Een kunstmap van Hubert De Vries.

    An art portfolio by Hubert De Vries.
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #27

    “The Waterloo medal Benedetto Pistrucci”, een grote verzilverde munt, gelimiteerde uitgave, nr 0827/1815, in plexiglazen houder.

    "The Waterloo medal by Benedetto Pistrucci", a large silvered coin, limited edition, no. 0827/1815, in a plexiglass holder.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #266

    Antieke Engelse commode met twee kleine en drie grote laden.

    Antique English chest of drawers with two small and three large drawers.
    Dim. H 95, B 91, D 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245

    Kristallen kroonluchter, met 12 armen en 18 lichtpunten.

    Crystal chandelier with 12 arms and 18 light points.
    Dim. Hoogte 78, Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464
    Peter Donkersloot
    Period: 2025

    ‘Tony close”, opgehoogde giclée op doek. Getekend; Donkersloot. Met certificaat.

    "Tony close", raised giclee on canvas. Signed; Donkersloot. With certificate.
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #60

    Een 18 kt rozegouden ring bezet met oud geslepen diamanten met gezamenlijk gewicht van 0,98 ct.

    An 18 kt rose gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 0.98 ct.
    Dim. 5,28 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #103

    Een Art-Nouveau vide-poche, brons en rood koper, gedecoreerd met een leeuwenkop en klauwen. Onderaan de woorden ‘Real Bronze Geschützt’.

    An Art Nouveau "vide-poche", bronze and red copper, decorated with a lion's head and claws. At the bottom the words 'Real Bronze Geschützt'.
    Dim. 4 x 39.5 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #190

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds weighing a total of 1.08 ct.
    Dim. 6,73 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #49

    ‘Een paard en drie eenden’ en ‘Kippen en duiven’, olieverf op paneel. Een paar kleine schilderijen naar de 19e eeuw. In goudkleurige kaders.

    'A horse and three ducks' and 'chickens and doves', oil on panel. A set of two small paintings from the 19th century. In gold-colored frames.
    Dim. 13/18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #45

    Een gebeeldhouwde bidstoel in gotische stijl met rood fluwelen bekleding.

    A Gothic-style prayer chair with red velvet upholstery.
    Dim. H 83, B 60, D 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #467
    Limoges

    Een 69-delig porseleinen servies voor 12 personen, Limoges model St Mathieu, bestaande uit 12 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 ondertassen, 12 tassen, 1 koffiekan, 1 suikerpotje, 1 melkkannetje, 1 terrine op schaal, 1 sauskom, 2 schalen en 1 grote kom. Enkele chips.

    A 69-piece porcelain dinner service for 12 people, Limoges model St. Mathieu, consisting of 12 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 12 saucers, 12 cups, 1 coffee pot, 1 sugar bowl, 1 creamer, 1 tureen on platter, 1 sauce boat, 2 serving dishes, and 1 large bowl. Some chips.
    Dim. 16 x 32 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #235

    Een luchter van kristal en messing. Versierd met kristallen parelsnoeren en met vijf lichtpunten.

    A chandelier of crystal and brass. Decorated with crystal bead strings and featuring five light points.
    Dim. Hoogte 50, Ø 50 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #207
    American Flyer

    Dim. l 27 cm (wagon)
    Estimate: € 100 / 120

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00