#242Een geslepen spiegel in vergulde kader.
#116Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.
#515Een hoge vitrinekast, met verlichting.
#139‘De Veerman’. Olie op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#520Een platina trouwring bezet met 24 briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,65 ct. Top Wesselton G VS1.
A platinum wedding ring set with 24 brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.65 ct. Top Wesselton G VS1.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#362JaguarStuurwiel, radiatorrooster en attributen van een oude wagen.
Steering wheel, radiator grille, and accessories from an old car.No longer availableDim. 110 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#224Een oud Chinees elmhouten tweedeurs kastje.
#506Tweedeurs hoekkast in klassieke stijl.
Two-door corner cabinet in a classic style.No longer availableDim. H 178, B 62, D 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142‘De Arenleessters’. Olieverf op doek. 19e eeuwse impressionistische reproductie naar het werk van Jean-François Millet. Gemonogrameerd rechtsonderaan F.M.
'The Gleaners'. Oil on canvas. 19th-century Impressionist reproduction of the work by Jean-François Millet. Monogrammed bottom right F.M.No longer availableDim. 38/49 cmEstimate: € 120 / 150 -
#92“Rhino”. Verdieten beeldje, gemerkt Moremi. Afrikaans werk, Botswana.
"Rhino". Verdite statue, marked Moremi. African work, Botswana.No longer availableDim. L. 23.5 cmEstimate: € 100 / 15