#118Een set van 2 grote antieke porseleinen wandkandelaars met putti.
#343MattelEen vintage Barbiepop met een lot kledij in een vintage Barbie-draagkoffertje.
A vintage Barbie doll with a lot of clothing in a vintage Barbie carrying case.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#598“Volks herbergtafereel.” Een plaquette met 4 personages, uit gietijzer.
#377Willy Meysmans‘Liggend vrouwelijk figuur’. Expressionistisch bronzen beeldje, onderaan gesigneerd Meysmans.
#284K. Cornet“Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#134Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Boszicht'. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 27/35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#138Een geglazuurd aardewerken beeld van een ijsbeer, Art-Deco, onderaan gemerkt en genummerd ‘404407’. Mist 1 tand.
#449L. Van Gastel“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with flowers". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Een replica percussiepistool, gemerkt Jukar Spain, naar een Derringer Philadelphia.
A replica percussion pistol, marked Jukar Spain, in the style of a Derringer Philadelphia.No longer availableDim. l 20 cmEstimate: € 80 / 120