“Klein café te Drogenbos”. Olieverf op paneel.Gesigneerd.
Ludo De Tavernier

"Small café in Drogenbos". Oil on panel. Signed.
Dim. 60 x 80 cm
SKU: 2608250252.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #252
Estimate: € 40 / 60

  • #372

    ‘Een landschapje met twee koeien en een windmolen’, olieverf op paneel. Niet getekend. In de stijl van de 19e eeuw.

    "A landscape with two cows and a windmill", oil on panel. Not signed. In the style of the 19th century.
    Dim. 12/10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #123

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    A pair of bronze girandoles with crystal pendeloques.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #177

    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #70

    Een paar 18 kt rozegouden oorbellen bezet met cabochons van goudsteen.

    A pair of 18kt rose gold earrings set with goldstone cabochons.
    Dim. 8,76 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #444
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926-2006

    “Staand naakt met hoed”, een lithografie in kleur, gesigneerd Jef Van Tuerenhout. Genummerde Epreuve d’Artiste, XI/XX.

    "Standing nude with hat," a color lithograph, signed by Jef Van Tuerenhout. Numbered Artist's Proof, XI/XX.
    Dim. 55/37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #198

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, kaliber 9mm, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Vervaardigd 2e helft 19e eeuw.

    A six-shot revolver for pinfire system, caliber 9mm, with wooden stock. Featuring a functioning cocking mechanism. Manufactured in the second half of the 19th century.
    Dim. Lengte 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #577

    Een staande lamp met koperen voet.

    A floor lamp with a copper base.
    Dim. h 160 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242

    Een set van twee kommen en een schaal van kleurloos VSL kristal. De drie stukken zijn onderaan getekend.

    A set of two bowls and one dish in colorless VSL crystal. All three pieces are signed on the bottom.
    Dim. Ø 23, 24 en 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #101

    Een bronzen beeldje van een monnik met een kruisbeeld. Gemonteerd op een groen marmeren voetje. Niet getekend.

    A bronze statue of a monk with a crucifix. Mounted on a green marble base. Not signed.
    Dim. H 34, B 15, D 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #306

    Een antieke bakkerstafel met 1 grote lade.

    An antique baker's table with 1 large drawer.
    Dim. H 67, B 99, D 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    Twee porseleinen art-deco beelden van dansende dames, de ene gemerkt met een gekroonde C en hierin een zwaard en beide genummerd.

    Two porcelain Art Deco sculptures of dancing ladies, one marked with a crowned C containing a sword and both numbered.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #290

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

    A 14 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct.
    Dim. 1,94 g
    Estimate: € 300 / 400

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00