#372‘Een landschapje met twee koeien en een windmolen’, olieverf op paneel. Niet getekend. In de stijl van de 19e eeuw.
#123Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
#177‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.
'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.No longer availableDim. Hoogte 61 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#70Een paar 18 kt rozegouden oorbellen bezet met cabochons van goudsteen.
A pair of 18kt rose gold earrings set with goldstone cabochons.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 600 / 800 -
#198Een zesschots revolver voor penvuursysteem, kaliber 9mm, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Vervaardigd 2e helft 19e eeuw.
#577Een staande lamp met koperen voet.
#306Een antieke bakkerstafel met 1 grote lade.
#63Twee porseleinen art-deco beelden van dansende dames, de ene gemerkt met een gekroonde C en hierin een zwaard en beide genummerd.
#290Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
A 14 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 300 / 400