Similar lots by type
-
#518
“Onderdrukking”. Een werk van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Suppression”. Sculpture en bois. Sans signature.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#438
Een lampenvoet van verguld brons en koper in Empirestijl op een marmeren voetstuk.
Pied de lampe en bronze et en cuivre de style Empire sur base en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#268
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in barokke stijl en op voetstuk van albast.
Candélabre en bronze à cinq lumières. Style baroque, base en albâtre.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905
“Man met paardenslee”. Een groep van bruingepatineerd brons. Zweepje manco. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Homme et son traîneau tiré par un cheval. Groupe en bronze à patine brune. Le petit fouet manque. Signé et avec marque de la fonderie Woerffel, Saint-Petersbourg.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#656De Potter
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200 / 240 -
#257Ch. Vleck (?)
“Judith met het hoofd van Holofernes”. Beeld van zamak. Gesigneerd.
Judith et la tête d’Holopherne”. Sculpture en régule. Signé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#204
“Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.
“Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#601Jules Moigniez
“De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.
“Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 400 / 500 -
#557
Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.
Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#288Capodimonte
“De vagebond en de studente”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt.
“Le vagabond et l’étudiante”. Groupe en biscuit polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#767
Een marmeren coupe met vier albasten vogeltjes. We voegen er een albasten hondje en olifantje aan toe.
Coupe en marbre avec quatre petits oiseaux en albâtre. Nous ajoutons un chien et un éléphant en albâtre.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#636
Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Mumuye-stam, Nigeria.
Sculpture africaine en bois. Mumuye, Nigeria.No longer availableDim. H 124 cmEstimate: € 140 / 160 -
#628
“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#651
Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 60 / 120 -
#678Suzanne Bizard
“Kind met twee manden”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Enfant et deux corbeilles”. Statuette en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#673
“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#526
“Le forgeron” & “Le fondeur”. Twee beelden van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk.
“Le forgeron” et “Le fondeur”. Deux sculptures en régule à patine foncée. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 64 & 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#608
“De jonge jager”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Le jeune chasseur”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200 / 220 -
#670
“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#832
Een paar zuiltjes van witgeaderd zwart marmer met gecanneleerde schacht.
Paire de colonnettes en marbre noir veiné blanc. Fût cannelé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 120 / 180 -
#8
Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#146
“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200 / 1800 -
#408
Een buste van een jonge edelman van grijsgepatineerd terracotta op een rood marmeren sokkel. naar een werk van Houdon.
Buste d’un jeune noble en terre cuite à patine grise sur socle en marbre rouge. D’après Houdon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#761
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté. Yeux en verre.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#582HokkeiPeriod: 1780-1850
“Wandelaars op het strand met een schelpen verzamelend kind”. Surimono. Ingekleurde houtsnede. Leerling van Hokusai.
“Promeneurs sur la plage et enfant collectionnant de coquilles”. Surimono. Gravure sur bois colorée. Elève de Hokusai.No longer availableDim. 21 x 18,7 cmEstimate: € 250 / 280 -
#763
“Jongen en meisje onder boom”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Fille et garçon sous un arbre”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#579Katsushika HokusaiPeriod: 1760-1849
“Koppel met een tamme aap”. Ronde surimono, ingekleurd.
“Couple au singe apprivoisé”. Surimono rond. Coloré.No longer availableDim. Ø 14,5 cmEstimate: € 380 / 450 -
#577
Een paar diepe famille rose borden van veelkleurig porselein. China, tijdperk Qianlong.
Paire d’assiettes famille rose en porcelaine polychrome. Chine, époque Qianlong.No longer availableDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#95
Twee paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen. (één waarvan de stenen ontbreken).
Deux paires de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct. Les pierres de l’une des deux manquent.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 150 / 250 -
#183Capodimonte
Een arend van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.
Aigle en biscuit polychrome sur socle en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 100 -
#758
Een cilindervormige vaas, met een vernauwing in het midden, van geslepen Boheems kristal en blauw gekleurd in de massa.
Vase cylindrique en cristal taillé de Bohème coloré bleu dans la masse. Etranglement au milieu.No longer availableDim. H 35, 5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#785Hohner Mignon
Een mooie speelgoedaccordeon. In goede staat.
Bel accordéon pour enfants. En bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#674
Scroll met een gekalligrafeerde tekst .
Scroll au texte calligraphié.No longer availableDim. B. 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#672
“Vrouw met draaiend hoofdje”. Japanse ivoren netsuké, gemerkt.
“Femme à la tête tournante”. Netsuké japonais en ivoire. Avec marque.No longer availableDim. H. 5,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#151
Een paar verzilverd metalen kandelaars. Eclectische stijl.
Paire de bougeoirs en métal argenté repoussé. Style éclectique.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#260Frederique Constant
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge met lederen polsband.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 400 / 500