#255
#32
Een paar messingen vuurbokken in rococostijl.
#50
#239
Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28 cm Ø: 37 cmEstimate: € 40/50 -
#169
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
#55
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50 -
#236
Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 60/100 -
#108
Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
#279Atlas Editions
#250
Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#207
Vase à couvercle en faïence à décor multicolore et doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/35