Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Kleine terrine met onderschotel van veelkleurig aardewerk, versierd met spelende Chinese kinderen. Randschilfer aan deksel, oude restauratie aan onderschaal. Straatsburg, XIXde eeuw.
Kleine terrine met onderschotel van veelkleurig aardewerk, versierd met spelende Chinese kinderen. Randschilfer aan deksel, oude restauratie aan onderschaal. Straatsburg, XIXde eeuw.
Kleine terrine met onderschotel van veelkleurig aardewerk, versierd met spelende Chinese kinderen. Randschilfer aan deksel, oude restauratie aan onderschaal. Straatsburg, XIXde eeuw.

Kleine terrine met onderschotel van veelkleurig aardewerk, versierd met spelende Chinese kinderen. Randschilfer aan deksel, oude restauratie aan onderschaal. Straatsburg, XIXde eeuw.

Petite terrine à socle en faïence multicolore, à décor d'enfants chinois jouant. Bord à éclat sur couvercle, ancienne restauration sur socle. Strasbourg, XIXème siècle.
Online only
Dim. h: 20 cm Ø: 22,5 cm
SKU: 1904210198.
Auction day: 19 April 2021 22:00
Catalogue #198
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #135

    Een handgemaakt schaalmodel van een stoomtractor.

    Une maquette faite à la main d'un tracteur à vapeur.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182
    Jaky Lefrançois

    “Dames”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd.

    Dames . Deux peintures à l'huile sur panneau. Toutes deux signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #299

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘D.V.E.’.

    Paysage fluvial . Huile sur toile. Monogrammé D.V.E. .
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #142

    Twee gesneden houten Sint Jozefsbeeldjes.

    Deux statuettes de Saint Joseph en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #146

    Drie bronzen kruikjes.

    Trois cruches en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 & 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #114

    Een lot van zes oude poppenkastpopjes van kunststof en papier-machée. Eén handje manco.

    Un lot de six vieilles marionnettes en plastique et papier mâché. Une main manquante.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #238

    “Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #87

    Een glazen IKEA-lampje.

    Une lampe IKEA en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #150

    Een messingen jardinière.

    Une jardinière en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21,5 cm Ø: 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #75

    Twee schotels van blauw en wit aardewerk met Delftse decors. Onderaan gemerkt van Royal Goedewaagen en Regina.

    Deux plats en faïence bleue et blanche à décor de Delft. Marqués en bas par Royal Goedewaagen et Regina.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32 & 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #265

    Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.

    Applique à deux points lumineux de style Louis XIV. Alimentation électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #119

    Een lot van zeven participatiebewijzen.

    Un lot de sept participations.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Online Only veiling van 19 April 2021

Op Maandag 19 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday April 19th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

19 April 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More