Similar lots by type
-
#288Lladro, Spain
“Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 35/45 -
#138
Vijf tinnen eierdopjes op houder.
Cinq coquetiers en étain sur support.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 18,5 cmEstimate: € 15/25 -
#180
Een paar messingen lampenvoetjes met gegraveerde decors.
Une paire de pieds de lampe en laiton à décors gravés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 41 cm (m.k.)Estimate: € 25/35 -
#293
Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.
Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 25/35 -
#140
Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.
Vase en terre vernissée à décor de trois figures féminines. Travail italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 3(,5 cmEstimate: € 60/80 -
#91
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 350 x 250 cmEstimate: € 20/30 -
#150
Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.
Un chevalet en bois réglable. Manquant en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 197 cmEstimate: € 35/45 -
#133
Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.
Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 21 cmEstimate: € 15/20 -
#132
Een tinnen olielampje. Art nouveau.
Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.No longer availableOnline onlyActive bid: 47.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 25/35 -
#94Louis De Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 151 x 96 cmEstimate: € 30/40 -
#155
Een eikenhouten kastje met gebeeldhouwde deurtjes.
Une armoire en chêne aux portes sculptées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 35/45 -
#135
Een tabakspot van Belgisch aardewerk met opschrift “Stopt nog eentje”. Zonder deksel.
Un pot à tabac en faïence belge avec l'inscription "Stopt nog een". Sans couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#287
Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.
Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#213
Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.
Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/40 -
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20/25 -
#189
“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/50 -
#130T. G. Green & Co.
“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/40 -
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30/40 -
#277
Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 13 cm -
#152
Een ijzerhouten sculptuur met vissen.
Une sculpture en bois de fer avec des poissons.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#88Louis De Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Kadjardecor.
Tapis en laine nouée mécaniquement au décor Kadjar.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 244 x 170 cmEstimate: € 20/25 -
#137Bequet, Quaregnon
Een meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.
Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 5/10 -
#148
Een mahoniehouten pianobankje met fluwelen bekleding.
Banc de piano en acajou avec revêtement en velours.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. b: 64 cmEstimate: € 5/35 -
#145Royal Dux
“Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.
"Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#125
Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.
Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 88 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#122
Een antiek lederen aktetas.
Mallette ancienne en cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#126Frank Hoge
“Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 49 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#35
Een paar goudgepatineerde kunststoffen appliques met telkens twee lichtarmen en versierd met bloemenmanden.
Une paire d'appliques en plastique patiné or, chacune à deux bras de lumière et décorée de paniers fleuris.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 72 cmEstimate: € 40/50 -
#158
Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.
Un masque africain en bois avec tresse et cheveux.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. l: 37 cmEstimate: € 50/70 -
#47
Een langgerekt masker van gepolychromeerd hout. West-Afrika.
Un masque allongé en bois polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 118 cmEstimate: € 50/80 -
#269
“Blue-Winged Teal”, “Brown Pelican” & “Arctic Stern”. Drie reproducties met vogels. De laatste met lichte vochtschade aan de zijkant.
Sarcelle à ailes bleues, Pélican brun & Sterne arctique. Trois reproductions avec des oiseaux. La dernière avec de légers dégâts d'humidité sur le côté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 34 x 43 cmEstimate: € 20/30 -
#259
Een lot van zes jachtprenten.
Lot de six estampes de chasse.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 18 x 45; 18 x 20; 17 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#117Turfmaster
Een complete golfset met dertien sticks in draagtas en met karretje. Als nieuw.
Un set de golf complet avec treize bâtons dans un étui de transport et avec chariot. Comme neuf.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 110 w 155 cmEstimate: € 300/400 -
#10La rose des sables, Limoges
Een porseleinen vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine à décor floral multicolore et doré. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 20/30 -
#235Lescrauwaet
“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#274
Een terracotta vaas met meerkleurig decor onder glazuur. Onderaan gesigneerd.
Un vase en terre cuite à décor multicolore sous glaçure. Signé en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 40/50