#237LimogesEen 110-delig servies van Limoges, L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Bestaande uit 14 platte borden, 14 diepe borden, 14 grote dessertborden, 14 kleine dessertborden, 14 grote ondertassen (1 met kleine schilferschade), 8 kleine ondertassen, 14 tassen, 8 kleine tassen, 1 koffiekan, 1 suikerpotje, 1 melkkannetje, 1 sauskom, 1 grote kom, 3 schalen en 2 terrines.
#528Een paar grijze cassoletten van geaderd marmer met verguld bronsbeslag en dennenappel bovenaan.
#56Een vintage commode met 4 laden en een deurtje.
#413Een Burundese rituele enkelbel met band uit dierenhuid.
"Butterfly". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 39 x 60 cmEstimate: € 300 / 400