#48Een lot van 4 stuks grafiek, twee maal Strybol uit 1912, Lente en een kerktoren.
A lot of 4 pieces of graphics, two by Strybol from 1912, Spring and a church tower.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#199Ludvig RubenPeriod: 1818-1875“Portret van een jongeman”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#116“Abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#394Een dorpszicht, olie op doek, getekend De Clerck.
#35‘ Femme à sa toilette’, een litho naar Lautrec, genummerd 461/500.
'Woman at her toilet', a lithograph after Lautrec, numbered 461/500.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 24.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Een Atlas van de Oude Wereld "Orbis Terrae Compendiosa Descriptio. Antverpiae, apud Joanem Baptistam Vrient". Scheurtje aanwezig.
An Atlas of the Old World "Orbis Terrae Compendiosa Descriptio. Antwerp, at Joan Baptista Vrient's". Tear present.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#8Marko“Parijse stadsgezichten”. Een paar prints op papier.
"Paris cityscapes". A pair of prints on paper.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 5 / 10